עוד יום, ועוד דיווח על ה-OnePlus 2: החברה חשפה הערב כי פרט נוסף על מכשיר הדגל החדשה שלה, שייחשף בעוד מספר שבועות ב-27 ליולי.

הפעם הנושא הוא סביב הזיכרון, אשר מנכ”ל החברה פרסם כי ה-2 יצויד בזיכרון בגודל של 4 גי’גה-בייט RAM. אבל זה לא הכל, כי מלבד שמדובר בנפח גדול למדי, שסביר כי גם מייקר את עלות המכשיר, נחשף שהזיכרון פועל בטכנולוגיית ה-LPDDR4, הנחשבת לחסכונית ויעילה בצריכת חשמל וכמובן גם מהירה יותר בהשוואה לטכנולוגיית LPDDR3 שרוב המכשירים המודרניים משתמשים. למעשה, פרט לסמסונג שעברה לזכרונות LPDDR4 במכשיר ה-Galaxy S6, אף יצרנית אחרת לא עשתה זאת עדיין.

בפוסט מדבר המנכ”ל על ההבדלים השונים, כמו גם על עבודת הזיכרון במתח נמוך של 1.1 וולט לעומת 1.2 וולט, והעובדה כי מהירות העברת הנתונים מהירה פי 2 בהשוואה לטכנולוגיית הדור הקודם. ולמה זה חשוב? פרט לחיי הסוללה, מדגיש כי זה חשוב לחוויית השימוש במכשיר וכמו גם בעת עומס גראפי בזמן צילום בהילוך איטי, משחקים כבדים ועוד הדורשים כח עיבוד גבוה.

לקראת ההשקה הקרובה, חשפה OnePlus פרטים על גרסה חדשה לשבב ה-Snapdragon 810, שלדבריה לא יתחמם כמו הטענות על השבב הקודם: “עבדנו בצמוד עם מהנדסי Qualcomm כדי להטמיע את הגרסה המשופרת של השבב (v2.1) ב-OnePlus 2, לצד התאמות חומרה ותוכנה שנדרשו. ה-2 יהיה קריר מתמיד”. בהמשך נחשף כי הוא יצויד במחבר USB Type C החדש והמהיר, לצד קורא טביעות אצבע ותג מחיר שלא יעלה על 450 דולר, ואם כל זה לא מספיק, בכיר בחברה פנה לעיתונאים הישראלים, כולל אלינו, והדגיש כי סי דאטה היא הנציגה הרשמית. קיבלנו את מנת ה-OnePlus 2 היומית שלנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.