יצרנית הסלולר הסינית, OnePlus, זוכה השנה להיקף בלתי פוסק של חדשות ודיווחים אודות מכשיר הדגל הבא שלה – OnePlus 2, אבל הוא לא לבד, שכן לצד השמועות הללו, עלו לאחרונה דיווחים כי בכוונתה של החברה להשיק מכשיר שני, קטן וזול יותר בהמשך השנה.

על-פי הדיווחים, ה־OnePlus 2 Mini, לא יהווה גרסה קטנה למכשיר הדגל, אלא הוא יהיה מכשיר אשר מיועד לשוק הביניים. לפי הערכות, החברה תכוון את תאריך אירוע הכרזתו של המכשיר בסמיכות לתערוכת 2015 IFA שתיערך בברלין בחודש ספטמבר הקרוב, אולי כדי ליצור כמה שיותר פרסום והד תקשורתי.

באם השמועות נכונות, מפרטו של המכשיר יהיה מעט יותר חלש בהשוואה ל-OnePlus 2 וצפוי לכלול מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציה של 720p, ערכת השבבים Snapdragon 615 מבית Qualcomm וזיכרון עבוד 2 ג'יגה-בייט RAM. בנוסף, המכשיר צפוי גם לכלול את מחבר ה-USB Type-C דו צידי להעברת נתונים בקצב מהיר.

האם החברה תחליט לשלב במכשיר פיצ'רים ייחודים כמו לאחיו הגדול כמו את חיישן טבעיות האצבע או חיישן המצלמה הכפול? עוד מוקדם לומר, שכן פרטי הכרזתו של ה־OnePlus 2 Mini עוד לא נחשפו, אך כבר עכשיו ניתן להעריך כי מחירו יעלה אף פחות מתג המחיר של 300 דולר.

כתב: רותם אבוקסיס

שתף:
-פרסומת-
  • ….‬‎

    וואןפלוס הם פראירים, סנאפדרגון 615 היא יקרה יותר מה-MT6752 והיא חלשה בהרבה. אין לי תלונות לגבי חברות אחרות שמשתמשות בשבב הזה, אבל כל הקטע של וואןפלוס זה מקסימום ביצועים בפחות כסף

    • Dodge

      תראה, אני מניח שמדיה טק היא יצרנית הרבה פחות פופולרית ונחשבת איכותית פחות מקוואלקום, לפחות מבחינת הציבור.. אז 1+ רק מנסים ליצור רושם יוקרתי יותר למכשיר. וזה מאוד לגיטימי