בעוד רבים מנסים להשיג הזמנה כדי לרכוש את ה-OnePlus One, החברה כבר מתכוננת לדור הבא של הטלפון עתיר התשבוחות שלה.

בשאלות ותשובות בנוגע למכשיר של החברה באתר Reddit, ענה קרל פי, אחד מבכירי החברה בנוגע, ל-OnePlus 2 ואישר כי הם נמצאים בעבודה מתקדמת והם מצפים כי הוא יושק ברבעון השני או השלישי של 2015.

את הדברים הללו היינו יכולים כנראה לנחש בעצמנו, שכן זהו הזמן לערך בחלוף שנה מהדגם הנוכחי. אך פי ציין עוד משהו בתשובתו. הוא רמז כי המכשיר הבא צפוי להיות קטן יותר מאשר הנוכחי: “ראינו הרבה אנשים שואלים לגבי מכשיר קטן יותר, ואנחנו רוצים לומר לכולם כי אנחנו מקשיבים לכם. אנחנו בודקים זאת”.

כזכור, ה-OnePlus One משווק דרך החברה באופן ישיר בתג מחיר נמוך במיוחד של 300 דולרים, זול יותר מאשר ה-Nexus 5 הנמכר על ידי גוגל (Google). הוא מגיע עם מסך 5.5 אינץ’ הנחשב למכשיר גדול יותר מהממוצע, כך שאין זה מפתיע כי התגובות היו חיוביות למשמע הדברים. אנחנו רק מקווים כי בסיבוב השני הם יצליחו להתגבר על הדרישה ולספק את המכשיר בזמן.

קראו כאן את הסקירה שלנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.