נעצר חבר Lizard Squad, קבוצת "האקרים" שלקחה אחריות על מתקפת ה-DDoS שמנעה גישה לרשתות ה-PlayStation Network ו-Xbox Live.

במהלך חג המולד האחרון התאכזבו גיימירים רבים, שהתכוונו לשחק במשחקים מקוונים, כי הקונסולה שברשותם, לא משנה אם מדובר על פלייסטיישן (PlayStation) או אקסבוקס (Xbox), לא מצליחה להתחבר לרשת האינטרנט, כך שרכיבים הכוללים משחק מקוון מרובה משתתפים לא פעלו.

את תקיפת הסייבר על רשתות ה-PSN ו-Xbox Live נכסה לעצמה קבוצת Lizard Squad אשר פרסמה בטוויטר דרישות ילדותיות, כמו: שיתוף פרסום מספר של פעמיים, בקשה שהזמר אמינם יעקוב אחר חשבון הטוויטר של הקבוצה ועוד – רק אם הדרישות יענו תיפסק התקיפה על רשתות הגיימינג של סוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft), השבוע על-פי דיווח של ה-The Daily Dot עצרה משטרת התמזה את ויני עומרי'אחד מחברי הקבוצה, בחשד להונאה אך צו המעצר כלל גם סעיפים אשר קושרים את עומרי לתקיפה שבוצעה על רשתות ה-PSN ו-Xbox Live, כנראה בעקבות ראיון אותו העניק לרשת Sky News כאשר בוצעה התקיפה, שם הוא הציג את עצמו כיועץ אבטחה מטעם הקבוצה.

המשטרה החרימה לעומרי את מכשירי הטלפון, המחשב הנייד, התקני אחסון ניידים ואף את קונסולת ה-Xbox One שברשותו. הוא שוחרר בערבות ותאריך המשפט שלו נקבע ל-10 במרץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.