זה לא גלקסי אס 3 או האייפון 5, אבל לפי הערכות גוגל ו-LG רשמו הישג נאה במכירת מכשיר הנקסוס 4 שהושק לפני כחודשיים וחצי. על פי הפורום XDA, מספר הסידורי המוטבע על כל מכשיר (IMEI) מסגיר למעשה את מספר המכשירים בפועל שנמכרו, כאשר כל מכשיר היוצא מהמפעל מקבל מספר כזה, ולכן המתמטיקה פשוטה למדי.

אותו הנושא פורסם לפני כחודשיים, ואמש חבר הפורום draugaz פרסם את מספר IMEI חדש, אשר מעיד על כך ש-999,998 יחידות ממכשיר הנקסוס 4 כבר נמכרו, כך שכבר היום גוגל חצתה את מיליון היחידות. המכשיר מדובר נמכר בטורקיה ומספר ה-IMEI הוא ATURBK 302KPSL999998 20130205 TURKEY, כך שלפי תבנית התרגום של הפורום זהו הערכה נכונה בהחלט.

המכשיר הושק בחנות הגוגל פליי ב-13 נובמבר, אשר אזלבתוך מספר שעות. לאחר כשבועיים שוב התחדש המלאי ושוב אזל, אך כעת נראה כי גוגל ו-LG מצליחים לעמוד בביקושים, ורק לאחרונה הוא הושק גם בישראל.

מחירו של הנקסוס 4 עומד על $299 בלבד לגרסת ה-8GB, מחיר נמוך ביחס למפרט העשיר הכולל מעבד מרובע ליבות עם מסך 4.7 אינצ’, מצלמה 8 מגה פיקסל, זיכרון 2 ג’יגה ראם וסוללה 2,100 מיל-אמפר.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.