בחו"ל חוגגים את ערב חג המולד ונראה כי לבעלי HTC יש סיבה נוספת לחגוג – העדכון לאנדרואיד 6.0 ו-6.0.1 מרשמלו מגיע אל מכשירי ה-(HTC One (M9 ו-(HTC One (A9, בהתאמה.

החדשות הטובות מגיעות מאת מו ורסי סמנכ"ל ניהול מוצרים ב-HTC שאיחל לגולשים בחשבון הטוויטר חג שמח (לכבוד חג המולד) והוסיף שלו כי בעלי מכשירי ה-A9 או M9 צפויים לקבל את עדכון תוכנה ב-24 שעות הקרובות. על-פי ורסי העדכון יגיע "למכשירים לא-נעולים" כלומר מכשירים ללא שיוך למפעיל סלולרי כזה או אחר, הגיוני, שכן במקרים שכאלו המפעיל הסלולרי בוחר מתי לפרוס את העדכון.

העדכון יביא למכשיר ה-M9 את אנדרואיד בגרסה 6.0 עם אנדרואיד מרשמלו ואפשרויות חדשות כמו Now On Tap המאפשרת לחפש מידע על-פי הטקסט שמוצג על המסך ויכולת ה"נמנום" שמאפשרת לחסוך בסוללה על-ידי הגבלה של תקשורת הנתונים ומהירות הפעלת המעבד כשהמכשיר לא בשימוש. בעלי מכשירי ה-A9 ישודרגו לגרסה 6.0.1 הכוללת סט חדש של חייכני האימוג'י.

כאמור העדכון כנראה יפרס באופן מדורג ביממה הקרובה, כך שאם טרם קיבלתם את העדכון למכשירכם, פשוט התאזרו בסבלנות.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.