יש מטען, יש מטען נייד, יש כבל טעינה, יש זיכרון נייד, יש אפליקציות שמאפשרות לנו למצוא את המכשיר ויש אפליקציות שמאפשרות לנו למצוא את המפתחות – אבל אין מכשיר אחד שעושה את כל אלו, עד עכשיו – הכירו את GoKey.

GoKey הוא מטען נייד רב יכולות וקטן להפליא הבנוי בצורת מפתח גדול, כאשר בצידו האחד יש יציאת Lightning למכשירי אפל ו-microUSB למכשירי אנדרואיד או Windows Phone, ובצידו השני כניסת USB. כאשר נגמרת הסוללה במכשיר, אפשר להטעין אותה באמצעות חיבור המכשיר ל-GoKey בעזרת אחד מהמחברים, וכאשר נגמרת הסוללה ב-GoKey ניתן לחבר אותו למחשב או לחשמל באמצעות חיבור ה-USB שנמצא בצידו השני. כדי לדעת מה מצב הסוללה ב-GoKey אפשר פשוט לנער אותו ותדלק נורה – נורה אדומה מעידה על סוללה חלשה בעוד שנורה ירוקה מעידה על מצב סוללה טוב.

אבל זה לא מסתיים כאן: בעת חיבור ה-USB למחשב וה-microUSBLightning למכשיר באותו הזמן, ה-GoKey יטעין את עצמו ואת המכשיר המחובר, ואף ישמש ככבל לכל דבר, להעברת קבצים מהמכשיר ואליו, ולסנכרון עם המחשב. ל-GoKey גם זיכרון פנימי בנפחים של 16GB, 8GB או 32GB, כך שהוא גם משמש כזיכרון נייד אותו ניתן גם לאבטח באמצעות סיסמה. במידה וחיברנו את ה-GoKey לצרור המפתחות שלנו, ניתן להוריד אפליקציה ייחודית ולהשתמש בה לאיתור המפתחות בצורה קלה ונוחה, ואף לגרום ל-GoKey לצלצל כשמתקרבים אליו. ניתן גם ללחוץ על כפתור ב-GoKey שיגרום לטלפון לצלצל במידה ואיבדנו אותו.

GoKey כרגע נמצא בשלבי מימון, כאשר הגיע כבר ליעד של $40,000, כאשר $39 יזכו אתכם בגרסת ה-8GB, ועוד $10 ו-$20 יגדילו את הנפח ל-16GB ו-32GB בהתאמה. עוד פרטים בדף הרשמי של המוצר.

 • שי

  ההבדל מדיסקונקיי וכבל מיקרו USB זה רק האפשרות לאתר את הטלפון.

 • דן

  הרעיון טוב, הביצוע הרבה פחות, מבחינה עיצובית זה נראה כמו איזה בלוק למחזיק מפתחות.
  אם יש טלפון אני לא רואה צורך בDOK, ואם יש צורך אז למה לא לעשות אותו עם OTG מובנה שיאפשר לטלפונים גישה לזיכרון?
  הסוללה קטנה מידי ואני הייתי מוותר עליה במכשיר כזה קטן (באופן יחסי), 400MAH לא מספיקים כשהטלפונים של היום מגיעים עם לפחות 2000MAH, זה רק חמישית מהנפח הקטן ביותר ואפילו פחות כי שימושים שונים בו צורכים סוללה.
  הקטע של מציאת ההתקן דרך הנייד ולהפך לא רעה בכלל אבל הוא גדול פיזית בהרבה מהתקנים אחרים שעושים בדיוק את זה.

  לדעתי הם היו צריכים להוסיף שלט רחוק בסגנון של השלט שאופו הוציעו בסמוך לN1, לוותר על הסוללה, לשנות לעיצוב נורמלי ותת אפשרות לOTG מהזיכרון.

 • אוראל אמסלם

  רגע,הזיכרון הנייד שבמפתח הזה משמש כדיסק און קי לטלפון לכל דבר וגם למחשב בנפרד?

 • שמואל

  חבל שאי אפשר לחבר דיסק און קי למכשיר עם ההתקן הזה

 • מי משתמש היום בכבל סינכרון… או בכלל בכבל.
  יש לי G2 אז גם בהטענה כבר לא השתמשתי מזמן.

 • מקס עברתי לגאלקסי

  לדעתי זה המצאה גיאונית שימושית וחובה על מחזיק המפתחות שלי בעתיד יחד עים הסורק המולקולרי שהמציאו הישראלים

 • דעתי היא שפרוייקטים כאלו של מימון המונים הם העתיד. פרוייקטים רבים מתחרים בהצלחה עם מוצרים של חברות וותיקות ובעלות משאבים אדירים.

 • Lear

  השאלה הגדולה שצריך לשאול את המפתחים היא באמת מה הנפח של הבטריה, מפאת הגודל הקטן כל נפח מעל 2000mah ירשים אותי.
  פחות מזה ההטענה כבר תהיה מזערית..
  עוד דבר, מהו אורך הכבל? מה מהירות העברת הקבצים? השילוב של כבל סנכרון וזכרון נייד לא פוגם במהירות?
  ודבר אחד שהצרכנים צריכים לחשוב עליו והוא בעצם הבעיה בכל מכשירי הAIO, האם לשים את כל הביצים בסל אחד הוא הדבר הנכון או החכם לעשות?

  כך או כך אני חושב שזה מוצא נהדר ואני מוסר את ברכותיי למפתחים.

  • אאא

   השאלה הגדולה היא למה לא נכנסת לקישור כדי לקבל תשובה לשאלה הגדולה שלך…
   הם כותבים שם: 400mAh

   • אנונימי

    ואיי ה400 האלה יצילו אותי

 • ישראל

  כמה מיליאמפר?