בשורה למשתמשי המק בישראל: Office 365 ל-Mac הכולל PowerPoint, Excel, Word ועוד – בעברית למחשבי ה-Mac.

איילת צרפתי-רוזן מנכ"לית איידיגיטל: "Office של מיקרוסופט הוא בשורה עבור משתמשי ה-Mac הישראלים. רבים מהצרכנים בישראל מורגלים להשתמש בתוכנות ה-Office, ולמרות שמחשבי ה-Mac מגיעים עם תוכנות מובנות שמקבילות ל-Office עדיין רבים ראו בזה חסם בעת רכישת מחשב Mac. אני שמחה על צעד חשוב זה של Microsoft שמאפשר מעכשיו לכל צרכן ישראלי ליהנות גם מתוכנת Office בעברית מותאמת ל-Mac וגם מתוכנות ה-iWork שכבר כלולות במחשבי ה-Mac." 

לראשונה, ניתן ליהנות ממחשב ה-Mac יחד עם סדרת מוצרי Office של Microsoft בשפה העברית. הגרסאות השונות של Office המעודכנת לשנת 2016, ביניהן Powerpoint, Excel, Word, Outlook ועוד ימכרו מהיום בגרסה העברית.

צרכני ה-Mac יוכלו מעתה ליהנות גם מהתוכנות המובנות שמגיעות עם ה-Mac, כגון Keynote (תוכנת מצגות) Pages (מעבד תמלילים) ו-Numbers (גיליון אלקטרוני) בנוסף ליכולת להתקין את תוכנת הOffice הנפוצה בגרסה העברית לMac.

מחירי תוכנות ה-Office עבור Mac זהים למחירי Office הרגילים עבור מחשבי PC. התוכנה החדשה תימכר בכל סניפי רשת iDigital.

טווח המחירים: החל מ-299 ש"ח לרישיון שנתי וכ-700 ₪ לרישיון קבוע.

 

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.