ענקית התוכנה מרדמונד חושפת את תוכניותיה לאוסף היישומים המשרדי שלה, חבילת האופיס (Office): ג’וליה וויט (Julia Whaite), מנהלת בכירה בצוות המוצר עדכנה בבלוג הרשמי של החברה כי חבילת האופיס 2016 למחשבים שולחניים תשוחרר במחצית השנייה של 2015.

וויט אמנם לא חשפה מה בתכנון, אך לדבריה צוות הפיתוח עובד נמרצות וכי פרטים נוספים יוצגו בחודשים הקרובים לקראת ההשקה: “חבילה זו תישאר למקיפה ביותר עבור היישומים המשרדיים המשתמשים במחשב נייח, מקלדת ועכבר. יש לנו יכולות שיספקו חווית שימוש חדשה התגיע כחלק מחבילת אופיס זו”, כתבה וויט.

עוד נאמר, כי אופיס עבור חלונות 10, תכלול גם יישומים המותאמים לממשק המגע של המערכת, כולל וורד, פאוור-פוינט ואאוטלוק, ואלו יפעלו ללא תשלום על טאבלטים וטלפונים אשר יריצו את חלונות 10 שתשוחרר גם היא בהמשך השנה.

השנה הזו חשובה במיוחד למיקרוסופט, שכאמור מלבד אופיס 2016 היא תשחרר את אחת ממערכות ההפעלה החשובות ביותר שלה, חלונות 10 (Windows 10) המותאמת גם למחשבים נייחים, ניידים, טאבלטים וטלפונים. מדובר בשינוי הרחב ביותר בתחום מאז שהשיקה את Windows 7.

וידאו: וורד 2016 על המובייל

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.