ביום רביעי הקרוב, בדיוק בזמן לפתיחת CES 2016, תערוכת האלקטרוניקה הבידורית השנתית, יתאפשר ללקוחות לבצע הזמנה מוקדמת ל-Oculus Rift, משקפי מציאות-מדומה המיועדים למחשב האישי.

השנה אפשר לצפות כי המציאות המדומה תהיה "הנושא החם" בתערוכת CES גם השנה ונראה כי ב-2016 הטכנולוגיה הזו תככב לא רק בתערוכת ייעודיות אלא אצל לקוחות. משקפי Oculus VR שבבעלותה של פייסבוק (Facebook) יחלו להישלח אל הלקוחות, כאמור ביום רביעי תחל החברה בהזמנה מוקדמת ובחברה מבטיחים גם לספק פרטים נוספים פרטים כמו המחיר הסופי וגם תאריך השקה, שכן כרגע החברה ציינה כי הוא יושק סביב הרבעון הראשון של 2016.

אלו שיבצעו הזמנה מוקדמת ל-Oculus Rift יקבלו בנוסף לערכה הבסיסית הכוללת את משקפי המציאות המדומה, בקר שליטה של Xbox הניתן לחיבור למחשב האישי והמשחק Lucky's Tale ו-Eve Valkyrie במתנה. אך לקוחות שמתכוונים לרכוש את ה-Oculus Touch, בקרי השליטה הייחודים של Oculus יתאכזבו לגלות כי החברה דוחה את השקתם והם לא יהיו זמינים לרכישה ביחד עם המשקפיים.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.