בחברת Nvidia הולכים בכל הכח עם מכשיר ה-Tegra Note, מחשב הטאבלט החדש שלה אשר יושק בקרוב. זוהי כניסה ראשונה של החברה לתחום וגם זו שמובילה את השוק כרגע במכשירי ה-Tegra 4, שכידוע לא הצליח להיכנס למכשירים רבים, אולם בחברה דווקא כן תולים תקוות שכן הטאבלט מציע יכולות חזקות לצד תג מחיר אטרקטיבי של $199 בלבד.

כעת החברה חושפת בסרטון טיזר מושקע את היכולות של עט הסטילוס החדש, המיועד לקרוץ לשוק העסקי. בין החידושים שהטאבלט מציע היא טכנולוגיית DirectStylus המאפשרת להשתמש בעט חרט (סטילוס) המצורף לזיהוי מספר סוגים של עובי ועטים שונים על ידי לחץ על המסך, טכנולוגיית ה-Chimera שמבצע עיבוד בזמן אמת בצילום וידאו המאפשר לצלם ב-HDR עד 100 פריים לשנייה בהילוך איטי וצילומי פנורמה ב-HD וכן יכולת ה-PureAudio שבחברה טוענים כי מדובר בטאבלט הראשון עם טווח תדרי השמע הטוב ביותר ברמקולים הקדמיים.

ה-Tegra Note נועד בעיקרו להצגת יכולת של שבב ה-Tegra 4, וכי בחברה מקווים כי היצרניות השונות יאמצו את מעבד ההחדש שהוא אחראי לכל היכולות הללו. הטאבלט אש מיוצר על ידי חברת EVGA מציע מסך 7 אינצ' 1280×800 מסוג IPS LCD, מעבד מרובע ליבה Tegra 4 הפועל בתדר 1.8GHz לכל ליבה ומשלב 72 ליבות גרפיות, זיכרון 1 ג'יגה RAM, מצלמה 5 מגה פיקסל אחורית, VGA קדמית וסוללה המספקת 10 שעות עבודה. ההשקה צפויה להתרחש ב-19 לנובמבר ובתג מחיר כה נמוך הוא מגיע להתחרות בלא פחות מ-Nexus 7 החדש וגם ב-Kindle Fire HD.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.