בחברת Nvidia הבינו כנראה כי מחיר קונסולת ה’שילד’ (Shield) יקר מידי לגיימרים, ובמחיר של $349 היא תפסיד לקוחות ולכן מספר ימים לפני ההשקה היא מורידה את מחיר הקונסולה ל-$299 (כ-1,100 שקל) לאחר שבמכירה מוקדמת עמד מחירה על $349.

ב-Nvidia אומרים כי הורידו את מחיר הקונסולה בשל פידבק מגיימרים שהתקבל באירוע E3 שהתרחש בשבוע שעבר וכי לפי הסקר שביצעו המשתמשים מוכנים יהיו להוציא סכום שכזה על הקונסולה. כתוצאה מכך היא חתכה $50 ממחירה ומי שכבר ביצע הזמנה מוקדמת ייזוכה בחשבון. יש לציין כי המתחרה סוני, מוכרת את ה-PS Vita בכ-$249, מחיר שעדיין זול יותר מהשילד של Nvidia.

הקונסולה כזכור היא פרי פיתוחה של Nvidia המבוססת על מערכת האנדרואיד ושבב ה-Tegra. לקונסולה מסך הנפתח כצדפה בגודל 5 אינצ’ עם בקר שליטה ומשחק מלא הכולל ג’ויסטיק אנלוגי ודיגיטלי, כפתורי כתף ושליטה ומגיע עם שלל משחקים ממיטב היצרנים. Nvidia Shield תהיה בין הראשונות שירוצו על ה-Tegra 4 מרובע ליבה Cortex A15 עם 72 ליבות גרפיות, 2 ג’יגה ראם ותמיכה בפענוח חומרה H.264. הקונסולה כוללת את כל יכולות האנדרואיד כמו גישה להורדת אפליקציות, קישוריות שונות כמו WiFi ו-Bluetooth ואף GPS לניווט. את השילד פגשנו בתערוכת MWC בברצלונה, צפו בוידאו.

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
  • נדב

    הקונסולה הזו לא שווה משום שבקושי יש לה משחקים אקסלוסיבים והמתחרה של הקונסולה הזאת הPS Vita אפילו שיש לו חומרה פחות טובה בהרבה יש לו המון משחקים שווים שמותאמים לו והוא גם הרבה יותר קומפקטי וזה מה שגורם לאנשים להעדיף אותו ולא את הNvidia shield..

  • עומרי

    אני לא מבין םמה נראה להם שאני ייקנה — הזה ? יש לי פלאפון עם אנדרואיד מספיק חזק וגם ככה משחקים של אנדרואיד הם עם גרפיקה מכוערת(לעומת מחשב וקונסולות אחרות),עדיף כבר PS4 בהרבה !

  • כשה-PS4 תעלה רק 399$ לא ברור מי ירצה לקנות פסבדו-קונסולה.

  • יהיה טוב

    אני בטוח יזמין אחת כזאת לשחק modern combat 5 עם מקשים מי יהיה יכול עלי