גם נוביה (Nubia), חברת הבת של ZTE הסינית, תפתח דוכן בו היא תציג את מכשיריה בכנס MWC 2017. החברה אף שלחה הזמנה בוא היא באופן מפורש מציעה למבקרים בתערוכה לבוא לראות מה הדברים החדשים שהיא מציעה.

עם זאת, מעבר לכך שהיא מזמינה לראות 'הזדמנויות חדשות' החברה לא ממש סיפקה פרטים על מכשירים חדשים. עם זאת, ההערכות הן שהיא תציג את Nubia Prague S2 מכיוון שאת המכשיר הקודם, Prague S, היא הציגה לראשונה בתערוכת MWC בשנה שעברה. אם כי העובדה שהיא לא מתכוונת לערוך מסיבת עיתונאים רשמית מורידה בסיכויים שזה אכן יקרה, למרות שייתכנו הכרזות בפועל בדוכן.

נוביה הוא מותג היוקרה של ZTE, שפונה יותר בדרך כלל לשוק הביניים ומטה, והמכשירים של המותג הזה מיובאים לארץ באופן רשמי בידי רשת באג, אם כי יש חציין שמדובר באופן סלטקיבי – כשגם כך נוביה היא לא חברה/מותג שמרבה בהשקת מכשירים חדשים.

מבין המכשירים שכבר יובאו אנו בדקנו כאן ב-TGspot את Nubia S11 mini. עם זאת, Prague S לא יובא לאר. באופן מוסדר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.