נוביה (nubia) עומדת להכריז ב-1 ביוני על טלפון דגל חדש. החברה כבר שלחה הזמנות לעיתונאים ואף פרסמה את ההזמנה בדף הרשמי שלה ב-Weibo. העיתונאים קיבלו את ההזמנה כשהיא צמודה למשקפת ממותגת עליה, מעבר לסמליל החברה, גם נחרט מועד ההכרזה. המכשיר עליו תכריז החברה הוא nubia Z17, ועל פניו יש מה לצפות.

ומדוע? כי החברה סוגרת במכשיר אחד כמה פערים מול מכשירים שמתחרים בתחום הגבוה. כך, לדוגמה, יגיע המכשיר החדש עם Snapdragon 835 של קוואלקום (Qualcomm) כמערכת על שבב. בנוסף, ממה שכבר ידוע, מסך ה-5.5 אינץ', ברזולוציית FHD, יציע שוליים קמורים שהנם נקיים כמעט לחלוטין ממסגרת בסגנון המוכר כבר, שמכשירי הפרימיום מאמצים עכשיו אחד אחר השני.

וכן, יש גם שתי מצלמות מאחור שמלוות במזק LED כפול. לאחרת יש חיישן בגודל של 23 מגה-פיקסל, כשהשנייה מסתפקת בחיישן בגודל של 8 מגה-פיקסל. כנראה זה מצביע על כך שניתן יהיה גם לצלם באמצעות העדשה המובילה לבדה. מאחור, מתחת למצלמות יהיה חיישן טביעת אצבע עם כפתור ייעודי.

מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 7.1.1 ישירות מהקופסה, ומעליה הממשק הייעודי של נוביה. כמו כן ידוע שהסוללה תהיה בנפח עבודה של 3,100 מילי-אמפר/שעה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.