בקיץ שעבר השיקה וואן פלוס (OnePlus) מהדורה מיוחדת של OnePlus 3T בצבע זהב רך (Soft Gold), מהדורה שלפי החברה זכתה להצלחה רבה, והיא אף מגדירה אותה כקלסית. עכשיו התרגיל הזה מגיע גם ל-OnePlus 5.

החברה הודיעה באופן רשמי על תחילת המכירה של מהדורת הזהב של OnePlus 5, וזו תהיה מכירה מוגבלת, אבל לא בכמות, בזמן. וכן ממש לא ברור כמה זמן, ואפשר רק לנחש מתי החברה תחליט שזהו. כך או כך המכירה של הדגם המיוחד, שבינתיים מוצע רק עבור תצורת ה-6/64 ג'יגה-בייט זיכרון של המכשיר, כבר החלה באתר של החברה והיא אמורה להיות זמינה גם באופן גלובלי.

"לוקח בערך 180 יום ליצור באופן מושלם ציפוי זהב", מספרת החברה בהודעה הרשמית בה היא מתארת את התהליך בו היא השתמשה ומשתמשת כדי ליצור את הציפוי הבוהק הזה.

מעבר לכך הוסיפה החברה עוד צבע, בערך. כעת גם גרסת ה-8/128 ג'יגה-בייט זיכרון של המכשיר נמכרת בצבע אפור ולא רק בשחור. כך או כך מחירו נותר ללא שינוי והדגם הבסיסי נמכר ב-479.99 דולר.

שתף:

OnePlus 5

OnePlus 5 הוכרז ביוני 2017 והוא ממשיך דרכו של OnePlus 3T. המכשיר החדש מצויד במסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p, שבב מתומן ליבות Snapdragon 835, זיכרון עבודה בנפח 6 או 8 ג'יגה-בייט עם 64 או 128 ג'יגה-בייט אחסון מובנה בהתאמה, מערך צילום כפול בגבו ברזולוציית 20 מגה פיקסל בגבו ו-16 מגה פיקסל. בנוסף ו-16 מגה-פיקסל בקדמתו, סוללה בנפח 3,300mAh ומערכת האנדרואיד בגרסת 'נוגט' 7.1.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.