החל מהיום האשתגים (Hashtags) יהיו לחיצים ושמישים גם בפייסבוק (Facebook). בדומה לשימוש בתגים הללו בשירותים אחרים כמו טוויטר (Twiiter), אינסטגרם (Instagram) ואחרים, הם יוכלו לשמש את הגולשים בפייסבוק כדי ליצור הקשר בין סטטוס שהם כותבים לבין נושא מסוים רחב יותר, וכן לעקוב אחרי נושאים שיסומנו בהם.

לחיצה על האשתג בפייסבוק תפתח תזרים חדש שמקושר לאותו תג, כך שהמשתמשים יוכלו לראות מה אחרים כותבים על אותו נושא בדיוק. כללי הפרטיות של פייסבוק יחולו גם במקרה של שימוש בהאשתגים.

כעת, לפי ההודעה של פייסבוק, ניתן יהיה לבצע חיפוש אחרי האשתגים בשורת החיפוש, לדוגמה NBAFinals#, בדוגמה שהם נתנו ללחוץ על האשתגים שמקורם בשירותים אחרים וכן לכתוב סטטוסים ישירות בתזרים של האשתגים ובתוצאות חיפוש.

"זה רק הצעד הראשון שלנו לעזור לאנשים לגלות בקלות רבה ביותר מה אחרים אומרים על נושא מסוים ולהשתתף, בדיונים ציבוריים. אנחנו נמשיך לשחרר תכונות נוספות בשבועות ובחודשים הקרובים, כולל האשתגים שקשורים למגמות ותובנות עמוקות יותר, שיעזרו לאנשים לגלות יותר על השיחות שמתנהלות בעולם", נכתב בהודעה הרשמית

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.