מוטורולה (Motorola), שהשיקה בשבוע שעבר את ה-DROID Turbo ברשת ווריזון (Verizon), הודיעה באופן רשמי כי הטלפון יזכה לגרסה בינלאומית תחת השם Moto Maxx. המכשיר יימכר תחילה בדרום אמריקה, הוא כבר זמין בברזיל ואמור להיות זמין במקסיקו בימים הקרובים. לא ברור עדיין אם לאחר מכן הוא יופץ גם בחלקים אחרים של העולם.

כך כאו כך, אין הבדלים של ממש בין ה-DROID Turbo ל-Moto Maxx, אם בכלל.

מדובר במכשיר מוצק משהו עם מסך בגודל 5.2 אינץ' שמציע רזולוציה באיכות של Quad HD (או 2,560×14,40 פיקסלים), 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 או 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי. הוא מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 805 של קוואלקום (Qualcomm) מרובעת הליבות והוא מציע סוללה של 3,900mAh. נתון מעניין מספר כי טעינה שנמשכת 15 דקות בלבד תספיק ל-8 שעות פעולה, זאת באמצעות המטען המיוחד של מוטורולה וטכנולוגיית ה-Turbo שלה.

המצלמה האחורית מסוגלת לצלם ב-21 מגה-פיקסל, בעוד שעם הקדמית תצטרכו להצטלם בסלפי של רק 2 מגה-פיקסלים. פיצ'ר נחמד יאפשר לכם להפעיל את המצלמה באמצעות מחווה פשוטה של הנפת כף היד, וכן תומך המכשיר במנוע פקודות קוליות משוכלל הדומה לזה שהיה בדגם הדגל של החברה, ה-Moto X.

מערכת ההפעלה, כנהוג אצל מוטורולה, היא אנדרואיד נקייה עם כמה תוספות קטנות משלה.

Motorola Moto Maxx

מכשיר ה-Moto Maxx של מוטורולה הוא הדגם הבינלאומי שלה ל-DROID Turbo. זהו פאבלט עם מסך בגודל 5.2 אינץ' באיכות Quad HD, שבב מרובע ליבות Snapdragon 805, זיכרון עבודה 3 ג'יגה-בייט (RAM) ומצלמה 20 מגה פיקסל בגבו. למכשיר גם סוללה בהספק של 3900mAh וגרסת האנדרואיד 4.4.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.