גוגל הודיעה בבלוג שלה על פיצ'ר חדש לבעלי תיבת הדואר האלקטרוני שלה המיועד במיוחד לאלו המרבים לצלם תמונות דרך הסמארטפון ולשלוח בג'ימייל. הגרסה השולחנית של תיבת הדואר תאפשר כעת למשתמשים להוסיף את התמונות שהם צילמו להודעות ולמשוך אותן ישירות מהתמונות שגובו אוטומטית לחשבון הגוגל פלוס האישי.

“אלא אם כן אתה אנסל אדמס [צלם מוכר], רוב הסיכויים שאתה מצלם את רוב התמונות שלך באמצעות הטלפון”, נכתב בבלוג. “ובין אם אלו תמונות בטיול בחוץ או באירוע של חברים, שליחת תמונות לחברים ובני משפחה רק נעשתה קל יותר.”

Gmail insart image gallery

כעת, כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור הוספת התמונה בגרסת הג'ימייל השולחנית (לא דרך הטלפון), ומשם יוצגו כלל התמונות והגלריות האישיות שלנו, זאת במידה ואתם משתמשים בגיבוי התמונות האוטומטי של גוגל פלוס. משם ניתן יהיה לשתף אלבום שלם ואפילו להקטין את התמונות כדי שיותאמו למייל שלנו.

התוספת החדשה החלה להגיע למשתמשים כבר מאתמול, וגוגל כהרגלה תפיץ את העדכון לכלל המשתמשים בהדרגה.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.