אם עוד לא נתקלתם בלהיט החדש, הספינר, כנראה שאתם מנותקים לחלוטין. הולכים ושבים ברחובות מחזיקים בידיהם צעצוע המסתובב סביב צירו ובאופן תמוה מושך אליו בעיקר ילדים, אבל גם לא מעט מבוגרים. חלק מהמשתמשים בספינר טוענים שהצעצוע הפופולרי גורם להם לתחושת רוגע ולהפגת מתחים. מספרים אפילו שזה המקור ללידתו. אבל מה לעשות ואנחנו אנשים טלפונים ואפליקציות? אז חיפשנו, וגם מצאנו, כמה כאלה שאיתן תוכלו לשחק במצבי לחץכי להירגע.

לוחצים ללא הפסקה

חלקנו נרגיש רגועים אם נעסיק את עצמנו בכמה שיותר פעולות, אך אחרים דווקא יעדיפו להתמקד בפעולה אחת. כל מטרתה של Hold The Button היא ללחוץ על הלחצן שבמרכז המסך כמה שיותר זמן. אם תפסיקו ללחוץ יפסיק המשחק והאפליקציה תרשום כמה זמן החזקתם את הלחצן לחוץ.

להורדה: iOS | אנדרואיד

מפוצצים בועות אוויר ונרגעים

פצפצים, אותן יריעות פלסטיק המכילות בועות אוויר ונועדו להגן על חפצים רגישים, משמשים מפעם לפעם גם להפגת מתחים – או בניית מערכת עצבים רגישה אצל אלה מסביב שלא אוהבים את רעשי הפיצוץ הללו. גם אם אתם מאלו שמפוצצים את הבועות אחת אחר השנייה או מאלו שמסובבים יריעה שלמה כדי להגביר את הרעש, בסופו של המקור יתרוקן. אז מה לעשות? לאפליקציה לפנות. Bubble Game – Stress Relief של המפתחת ExaMobile S.A מאפשרת לפוצץ כמה בועות שרק תרצו. הגרסה ל-iOS, של אותה חברה, נקראת Anti Stress Bubble Game ובה גם אפשר לבחור את צבעי הפצפצים ולקבוע כמה זמן עומד לרשותכם לפוצץ אותם.

להורדה: iOS | אנדרואיד

ממטוטלת ועד מתגים שלא עושים כלום

גם קוביית העצבים, Fidget Cube, היא צעצוע שהפך פופולרי לאחרונה, ועל פאותיה מגוון מתגים ולחצנים שלא עושים כלום מלבד להרגיע את המשחק בה. אז אמנם קובייה כזו לא תמצאו לעת עתה באפליקציה בשם Antistress – Relaxation Toys, אך מתגים שלא ממש גורמים למשהו להתרחש, כמו גם צעצועים רבים אחרים כדוגמת מטוטלת כדורי מתכת, עוזרים להרגיע גם את אלה שמגדירים את עצמם כמאוד מתוחים.

להורדה: iOS | אנדרואיד

תכנית אימונים להפגת מתחים

המשימות הרבות עמן צריך להתמודד במהלך יום העבודה, כמו גם מטלות הבית, לא מוסיפות שלווה לאנשים רבים שחלקם מעדיפים להיעזר בטיפול לאורך זמן הניתן על ידי איש מקצוע. עם זאת, בעידן האפליקציות, נראה שאפשר לקבל גם אימוני רגיעה ישירות אל הטלפון החכם. כשתיכנסו לראשונה לאפליקציה Happify היא תשאל אתכם כמה פרטים על עצמכם. לאחר מכן תוכלו לבחור את 'האימון' הרצוי לכם מבין כל האפשרויות שבאפליקציה.

להורדה: iOS | אנדרואיד

ספינר במגוון צבעים וצורות

ואי אפשר לסיים כתבת צעצועים מרגיעים מבלי להתייחס לספינר עצמו. הצעצוע שכבש את העולם מגיע למסך הטלפון במגוון צבעים וצורות הניתנים לבחירה. אפליקציית Fidget Hand Spinner – Spintify תספור את כמות הסיבובים שהספינר הווירטואלי יעשה ואם תעמדו באתגרים השונים – ייפתחו לבחירה ספינרים בצבעים ובצורות שונות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.