יצרנית המחשבים והציוד ההיקפי HP מפתיעה משהו: היא מתכוונת להתחיל בשבועות הקרובים למכור שעון חכם מתוצרתה. השעון יזכה למראה יוקרתי ועיצוב אלגנטי, והוא יימכר וישווק בלעדית באתר האמריקאי Gift – כך נחשף באתר המכירות הפופולרי.

בניגוד לשעונים חכמים אחרים של יצרניות אחרות, השעון של HP יוכל לעבוד עם מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android) אבל גם עם iOS, כך שהוא יכול לעניין בהחלט את כל משתמשי שתי מערכות ההפעלה הפופולריות.

בהיבט של העיצוב מזכיר השעון במעט את ה-Moto 360 של מוטורולה (Motorola), ולו בגלל פניו העגולות. נוסף על כך, למשתמשי השעון תינתן האפשרות להחליף בין שלוש רצועות עור בצבעי חום, שחור וירוק – אחת לכל מצב רוח . קוטרו של השעון הינו 44 מ"מ בלבד וגופו עשוי מתכת עמידה כנגד חלודה וכנגד נזקי מים.

hp-michael-bastian-smartwatch-2014-08-01-03

בדומה לשעונים חכמים אחרים, המשתמשים שיחליטו לרכוש את שעונה החכם של חברת HP יוכלו לקבל דיווחים על צג השעון אודות שיחות שלא נענו, מסרונים והודעות דואר אלקטרוני חדשות,  ופעילותם ברשתות החברתיות. בנוסף, גם השעון המדובר כמו מתחריו יוכל לשלוט על כל תכני המדיה לרבות שליטה במוזיקה שנמצאת במכשיר החכם המקושר לשעון בעזרת חיבור בלוטות'.

השעון החדש בעיצובו של המעצב האמריקאי מייקל בסטיאן (Michael Bastian) ישווק כפי הנראה כבר בסתיו הקרוב. פרטים נוספים אודות מחירו, מפרטו וזמינותו באירופה צפויים לראות אור בזמן הקרוב – טרם ההשקה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.