נוקיה החלה לשלוח הזמנות לעיתונאים לאירוע שיתרחש בניו יורק תחת הכותרת “Zoom Reinvented”, או הזום הומצא מחדש. האירוע יתרחש ב-11 ליולי ובהזמנה נכתב “לראות עוד מנוקיה”.

ממציאה את הזום?
על פי כל הסימנים, נראה כי נוקיה מתכננת להציג סוף סוף את מכשיר המצלפון הראשון שלה על מערכת ה-Windows Phone 8, ובתקווה זה יהיה ה-EOS PureView עם מצלמת 41 מגה פיקסל. למעשה, הזכוכית מגדלת בהזמנה לא משאיר הרבה מקום לספק, זה הולך להיות מכשיר עם מצלמה איכותית וככל הנראה עם זום ייחודי, אולי אף זום אופטי.

נוקיה כבר השתמשה בטכנולוגיית ה-PureView במספר מכשיריה מסדרת הלומיה כמו 920, מכשיר הדגל הנוכחי, ו-925, 928 הנמכרים בשווקים אחרים בעולם, אולם עד כה החברה לא הביאה את מצלמת ה-PureView של ה-Nokia 808 אל Windows Phone ולכך רבים מצפים.

השבוע גם סמסונג הביאה מצלמה איכותית לסמארטפון כשחשפה את Galaxy S4 Zoom עם עדשת זום אופטית וחיישן 16 מגה פיקסל. זהו מכשיר משולב מצלמה הראשון מסמסונג אך להבדיל מזה של נוקיה, מדובר בעדשה גדולה היוצאת החוצה כך שהוא לא מאוד נוח וקל להשתמש בו בצורה רגילה בשל המבנה השונה שלו.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
  • מישהו שמבין

    הZOOM הוא לא מצלמפון, הוא מצלמה עם ממשק אנדרואיד שיכולה לחייג! שזה נחמד ומגניב והכול כמובן אבל מצלמפון זה לא. אבל אל תסמכו עלי- תכתבו בגוגל או בינג LUMIA EOS, תסתכלו בתמונות המודלפות (אלו של השחור שמונח על הדשא), אחר כך תסתכלו על התמונות של הZOOM ואני רוצה לראות מישהו פה אומר לי שיש מה להשוות מבחינת נוחות האחיזה והשימוש כסמארטפון. אם מישהו יגיד לי שכן, הוא או לא באמת חשב על זה או שהוא כבשת אנדרואיד ואז ברור שאין עם מי לדבר.
    אם הEOS יגיע מספיק מהר לישראל יש מצב שזה יהיה הטלפון הבא שלי 😀

  • TDC

    גם שם הדוגמאות למצלמה יצולמו בידי מצלמה מיקצואית או שבפעם העורכים ידעו למצוא את הקטעים ששמים לב?