אם לא הספקתם להוריד את Z Launcher בסיבוב הראשון בו נוקיה (Nokia) פתחה את הבטא של המשגר המיוחד הזה לאנדרואיד (Android) להורדות בידי הציבור, עכשיו יש לכם הזדמנות נוספת.

מהרו לדף הזה באתר של חברת תשתית התקשורת והתוכנה, ועקבו אחר ההוראות. הסיבה לפתיחה מחדש של ההורדות היא עדכון גרסה משמעותי למדי של המשגר.

אחד השינויים הבולטים הוא האפשרות לערוך לבד את מסך הבית של המשגר וזאת על ידי שימוש בגרירה והטלה של צלמיות האפליקציות המבוקשות. אפשרות זו הייתה מהמבוקשות ביותר בפורום של המשתמשים, כמו גם האפשרות להיפטר מאפליקציות שלא רוצים בהן על ידי ביצוע לחיצה ארוכה על הצלמית המתאימה כדי לשלוח את האפליקציה לפח או להסתירה.

החברה גם טוענת לשיפור באלגוריתמים בכל מה שקשור לזיהוי שמות של רשתות (SSID), ובחירת האפליקציות המוצגות בהתאם לכך. הכוונה היא כמובן בעיקר לזיהוי SSID בעבודה ובבית, שני מקומות בהם בדרך כלל משתמשים בחבילות יישומים שונות באופן מהותי.

המשגר גם אמור לתמוך טוב יותר ב-HTC One וב-Moto X, אבל הרשימה של המכשירים שהוא ממש מתאים להם עדיין קצרה למדי (למרות שבאופן מעשי ניתן להריץ את Z Launcher בכל טלפון אנדרואידי מודרני).

תחום חדש נוסף הוא אפשרות לעקוב אחרי מה שאתם עושים עם הטלפון עם יכולת איסוף המידע של המשגר: אלו אפליקציות נמצאות בשימוש מרבי, מיהם אנשי הקשר עמם אתם משוחחים יותר מכל ועוד.