עוד פרטים מגיעים לנו על הטאבלט של נוקיה שכזכור לפני יומיים נחשף כי החברה פועלת על השקת טאבלט מבוסס Windows RT אשר יוצג בתערוכת MWC 2013 בברצלונה בתחילת שנה הבאה. הפרטים החדשים כפי שהגיעו ל-The Verge אומרים כי הטאבלט בעל מסך ה-10.1 אינצ’ יהיה דומה למדי ל-Surface RT של מיקרוסופט ויציג כיסוי חכם עם מקלדת ורגלית Kickstand. נוקיה גם הוסיפה סוללה בכיסוי אשר יכול לשמש לטעינה נוספת של הטאבלט ברגע שנגמרת לטאבלט הסוללה הפנימית ותספק סה"כ כ-10 שעות עבודה מלאות. הסוללה אף תציע גם הטענה מהירה של כמחצית מהקיבולת בתוך זמן קצר. בנוף, הכיסוי יצויד בזוג יציאות USB, זאת מלבד היציאה בודדת בטאבלט ויציאת HDMI ליבור למסך חיצוני.

נוקיה צפויה להשיק את הטאבלט בתחילת השנה ולפי המקורות ברשת לא יהיה מדובר בטאבלט בודד, אם כי במספר טאבלטים שונים בגדלים נוספים עם אפשרות כי היא תשיק גם טאבלט מבוסס Windows 8 Pro המלאה מאוחר יותר השנה. ב-The Verge אמרו כי ההשקה הראשונה תהיה בארה"ב ברשת AT&T. כמובן שכל הצדדים המעורבים סרבו להגיב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.