נוקיה השיקה גרסאות ירוקות וידידותיות לסביבה של מכשירי הדגל מבוססי Symbian^3. מכשירי המגע Nokia N8 ו-Nokia C7 שהושקו לא מכבר בעולם, זוכים לגרסאות חדשות כאשר גודלם ומאפיינם השונים לא השתנו, אך נארזו מחדש בקופסאות הניתנות למחזור, מינימום ניירת כדי לחסוך בנייר ומטען חסכוני בחשמל.

אבל לא רק באריזה ישנו שוני, אלא גם מהחומרים מהם המכשירים עשויים. ה-N8 וה-C7 מיוצרים כעת מ-Bio פלסטיק וצבע Bio הידידותי לסביבה ומחומרים הניתנים למחזור, וכן מסך ה-AMOLED הקיים הוא חסכוני יותר בחשמל לעומת מסך ה-LCD.

למרות שנוקיה לא מדגישה את היותה יצרנית ירוקה, היא בין היצרניות היחידות (יחד עם סוני אריקסון וסדרת Green Heart) הנחשבות כיצרניות ירוקות ששמים דגש על הסביבה, זאת בפער גדול על שאר החברות, כך על פי מדד GreenPeace.

נוקיה משווקת את המכשירים ברשת Telefonica הספרדית שתהיה הראשונה לקבלם, ומדינות נוספות בהם ישווקו המכשירים הירוקים הם גרמניה ואנגליה ברשת O2, וכן מדינות נוספות בדרום אמריקה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.