שקף שפורסם באתר הסיני BlogJack חושף שנוקיה (Nokia) תכלול בעדכון הבא שלה לסדרת הלומיה (Lumia), שזכה לכינוי אמבר, תמיכה ב-Bluetooth 4.0, תקן הבלוטות' המתקדם ביותר שקיים כיום שוק.

את העדכון הזה יקבלו ה-Lumia 520, Lumia 620 וה-Lumia 720. כתוצאה מעדכון זה, מכשירים אלו יוכלו להתחבר למכשירים אחרים אשר תומכים בתקן הבלוטות' החדש, אשר חסכוני מאוד באנרגיה וכך בעצם 'מבזבז' פחות חיי סוללה. מדובר במכשירים כמו מודדי דופק למיניהם, מכשירי כושר וכמובן התקני קול שונים ומגוונים.

באירוע השקה אשר התרחש לאחרונה בהונג קונג שבסין, אנשי נוקיה הוסיפו וסיפרו כי העדכון החדש ישפר את גם החדות של התמונות שמצולמות על ידי ה-Lumia 920. העדכון ישפר את ה-'טמפרטורה' של הצבעים, את הזמן שלוקח למצלמה להתקדם לתמונה הבאה ואף יגרום לתמונות בגלריה להישאר חדות גם כאשר מגדילים אותן. בנוסף, עדכון זה גם ישפר את חיי הסוללה של ה-Lumia 920. עדיין לא ברור האם גם כל דגמי ה-Lumia 92X יקבלו את התמיכה בתקן הבלוטות' החדש ואת השיפורים במצלמה.

 • יהודי

  סוף סוף נוקיה משתמפרת מרגע לרגע

 • בושה

  שלא מדברים על תיקון בעיית הסטורג'… פשוט ביזיון.
  זורקים על הלקוחות!

 • גרי

  מי קונה או יקנה נוקיה……

  • לומד ראיית חשבון

   לכל מי שקונה LUMIA לא אכפת ככל הנראה כמה כסף הוא יקבל בבוא היום שבו הוא ירצה למכור אותו. בדרך כלל רוב אלו שמתנהגים כך לא משלמים מכיסם עבור המכשיר. מי שינסה למכור LUMIA 900 משומש יקבל הלם כאשר יציעו לו סכומים מגוחכים.

   • קוקו

    קודם תסיים את הלימודים…