רבות דובר על כך שנוקיה (Nokia) תשיק מכשיר לומיה (Lumia) עם מצלמת PureView עם 41 מגה פיקסל. עד כה היו אלה שמועות, אבל לאחרונה אישרה החברה את הדברים. עם זאת, עד עתה המכשיר הזה לא ממש נחשף. אבל עכשיו זה קורה:  בתמונות שדלפו בימים האחרונים רואים מודעת רחוב ועיתון אליהם מצורף גם צילום מסך מאתר נוקיה.

המכשיר ישווק תחת השם Lumia 928 ויהיה הראשון עם מצלמת ה-PureView ועדשה של Carl Zeiss על מערכת ה-Windows Phone 8. הוא יכלול גם פלאש Xenon איכותי מאחור, וגודלו של המסך יהיה 4.5 אינצ’ בטכנולוגיית PureMotion HD. הדיווח עוד אומר כי המכשיר יהיה בלעדי לרשת Verizon, משמע שהוא לא יושק מעבר לגבולות ארה”ב או לחלופין הוא יגיע תחת שם אחר לאירופה.

בינתיים לא קיבלנו אישור רשמי לדברים או כמה מגה פיקסלים מציעה המצלמה, ואנו ממתינים לעדכונים נוספים בנושא.

עדכון: נוקיה מפרסמת סרטון השוואה בין מצלמות הלומיה, הגלקסי והאייפון. אנחנו לא בטוחים שזה קשור אבל הזמן הוא בטח לא מקרי.

עדכון 2: מחר מתוכננת מסיבת עיתונאים של נוקיה, אולם על פי הרמזים שפיזרה אנחנו לא יודעים לומר מה בדיוק יוכרז.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • נסים

  קראתם מה כתוב בתיאור של הסרטון ?
  "The next Nokia Lumia is coming and we are excited to unveil it soon. In the meantime, enjoy a preview of what's in store.

  We took the new Nokia Lumia to Adventureland in Farmingdale, New York and strapped it to the front row of a rollercoaster called "The Hurricane." It's 60ft high and has an inverted loop, so we thought we would capture some video footage alongside the Samsung Galaxy S III as well as the iPhone 5. Which phone takes better video on this shake-filled and low-lit ride? You decide."

  אחרי זה אתם עדין לא בטוחים ?

 • איציק

  טכנולוגיית ה Pure View כבר הוטמעה בלומיה 920 שזה מכשיר מעולה כשלעצמו.
  ואכן התמונות והוידאו שם בשילוב עם המייצב יוצאות מעולות

 • אורי

  ה928 לא יהיה הראשון עם pureview ,ה920 הוא הראשון …