מכשיר נוסף לסדרת הלומיה: נוקיה הכריזה על הלומיה 625, מכשיר ה-Windows Phone 8 הגדול ביותר שלה עד כה, עם מסך 4.7 אינצ’. מבוסס על סדרת הלומיה המוכרת, דגם ה-652 הוא מכשיר ביניים על אף המסך הגדול, המתאפיין ברזולוציה נמוכה של 800 על 480 ומעבד כפול ליבה, אבל הלומיה החדש מביא גם לראשונה, את התמיכה ברשת הדור הרביעי LTE גם למכשירים המוזלים, כאשר מחירו יעמוד על כ-220 יורו, שהם קצת יותר מ-1,000 שקלים בלבד.

"הודות למסך הסמארטפון הגדול ביותר שלנו עד כה, ה-Nokia Lumia 625 הוא דוגמה מצוינת לאופן שבו Nokia מספקת חדשנות וחוויות סמארטפון מובילות בכל רמות המחיר," אמרה ג'ו הארלו, סמנכ"לית בכירה, Nokia Smart Devices.

מעבר למסך, המכשיר מתאפיין במעבד כפול ליבה 1.2GHz המשולב עם זיכרון 512 מגה בייט ראם ו-8 ג’יגה בייט לאחסון פנימי ואם נרצה ישנו חריץ הרחבה מסוג microSD וגם 7 ג’יגה בייט באחסון הרשת של מיקרוסופט SkyDrive. בדומה למכשירים היקרים בסדר, גם מסך הלומיה 625 חסין מעט יותר לשריטות בזכות הזכוכית הגורילה 2 ומסוגל גם לפעול בשימוש עם כפפות.

בגבו מצלמה 5 מגה פיקסל המסוגלת לצילום וידאו עד 1080o ב-30 פריימים לשנייה וכולל את אפליקציות הצילום Cinemagraph, Smart Cam ופנורמה בדומה לשאר הדגמים. הסוללה בעלת הספק של 2,000mAh המבטיח עד 15 שעות עבודה רציפה.

המכשיר יושק במספר צבעים (ירוק, כתום, לבן, צהוב ושחור) באירופה, ארה”ב וככל הנראה גם בישראל במהלך החודשים הקרובים.

http://www.youtube.com/watch?v=bicgWtDPJz0

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.