נוקיה מכריזה היום על סמארטפון נוסף לסדרת הלומיה, ה-Lumia 620 המציג תג מחיר זול במיוחד למכשירי ה-Windows Phone 8. אל תצפו למעבד עוצמתי או מסך גדול, אבל בתג מחיר של $249 לפני מיסים, הוא בהחלט יכול לספק.

המפרט של המכשיר כולל בין היתר מסך מגע בגודל 3.8 אינצ’ מסוג TFT ברזולוציה של 800×480, מעבד כפול ליבה מסדרת Snapdragon S4, זיכרון חצי ג’יגה ראם, 8 ג’יגה של אחסון פנימי עם חריץ הרחבה microSD וסוללת 1,300 מיל-אמפר. בנוסף הוא מכיל מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED, צילום וידאו 720p, מצלמה קדמית VGA וכן מגוון תקשורות כמו WiFi, Bluetooth וגם NFC.

טרנד הפאנל המתחלף חוזר גם כאן וניתן לראות את מגוון הצבעים העזים הקיימים. לו נוקיה היו מציגים את המכשיר בשנה שעברה, היינו אומרים כי מדובר במכשיר זהה כמעט לדור הקודם, אבל היום הוא כבר נחשב למכשיר אמצע, שגם המחיר בהתאם. הוא יושק בתחילת שנה הבאה באסיה ובאירופה ואולי יש סיכוי שהוא יגיע גם אלינו.

>> חשבתם שנוקיה הולכת לאנדרואיד? אז חשבתם
>> נוקיה נכנסת ב-HTC
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.