הלומיה 1520, מכשיר הפאבלט של נוקיה המוכר בשם הקוד "Bandit" כבר דלף בעבר. ראינו תמונות לפני כן שהגיעו לרשת וכעת הודות ל-The Verge, המכשיר עושה עלייה נוספת ומוצג הפעם צמוד למכשיר ה-Xperia Z1 של סוני.

כזכור, המכשיר של סוני הוא בעל מסך בגודל של 5 אינצ', כך שניתן לראות כי הלומיה 1520 גדול יותר מהשניים, ועל פי הדיווחים הקודמים הוא מגיע עם מסך של 6 אינצ' Full HD לכן ההשוואה מראה כי הוא אכן גדול למדי, אולי גם ביחס למכשיר ה-Galaxy Note 3.

מפרט המכשיר בין היתר צפוי לכלול מעבד Snapdragon 800 מרובע ליבות, מצלמת 20 מגה-פיקסל עם טכנולוגית ה-PureView של נוקיה, זיכרון RAM בנפח שח 2 ג'יגה-בייט, חריץ SD ו כין הוא יגיע עם ה-Windows Phone 8 בגרסת ה-GDR3, שאמורה לתמוך בחומרה החדשה.

שתף:
-פרסומת-
 • עידו

  תיקון לכתבה, זהו האקספריה z1 שיצא לפני כמה ימים, ניתן לזהות לפי המסגרת הכסופה דבר שמאפיין את הדור החדש.

 • בולי

  די כל חודשיים שומעים על מכשיר נוקיה חדש. 920 520 620 820 1020 925 625… הרגו אותנו

  • אהרון

   מסכים מאוד, שיטת שיווק מאוד דפוקה שנוקיה השתמשה בה מאז שהיא קיימת והיא לא באמת עובדת. אי אפשר לעשות גם אייפון 11 וגלאקסי 8, זא צריך מכשיר אחד עם סדרת שמות שיהיה קל לדעת מה יותר מתקדם ממה.

 • שלמה וולף

  השאלה כמו תמיד כמה מתיי ואיפו שם הם נופלים מכשיריי נוקיה יוצאים אחרונים לשוק יקרים מדיי ואפשר ליקנות אותם רק ב-2-מקומות מפעיל סלולרי(יקר) או יבואנית של נוקיה(יקר עוד יותר)

 • הברון רוטשילד

  טעות קטנה בכתבה- זה הxperia z1 החדש, שיש לו יותר שטחים מתים ולכן הוא קרוב בגודלו לפאבלט הענק הזה.