לפני מספר ימים, הועלתה דרישה למשרה חדשה באתר של נוקיה אשר יצרה שמועות ברשת על כך שהחברה מתכננת לעבוד על מכשיר אנדרואיד. בנוקיה חיפשו מהנדס תוכנה עם יכולות בתחום ה-Embedded Linux “לפיתוח מוצרים חדשים לתחום הטכנולוגיה בטלפונים הניידים”. מכיוון שמערכת האנדרואיד מבוססת על לינוקס, רבים העריכו כי נוקיה מגייסת אנשים על מנת לפתח מכשיר אנדרואיד משלה.

בנוקיה אמנם אישרו כי אכן הם מחפשים איש תוכנה לחברה, אולם לא כדי לפתח מכשיר אנדרואיד. דאג דאוסון, דובר החברה צייץ בטוויטר על השמועות ואמר כי החברה מחפשת איש צוות חדש אשר יעבוד על מפות נוקיה החדשות שהוכרזו לאחרונה למערכת האנדרואיד וה-iOS: “הדרישה שפורסמה לאחרונה קשורה למפות HERE עבור פלטפורמות אחרות הכולל iOS ואנדרואיד.”

אז מי שקיווה כי נוקיה החליטה לזנוח כל כך מהר את Windows Phone 8 טעה, ואם יש לזה עוד סיכוי, אז זה וודאי לא יתרחש בזמן הקרוב.

>> הלומיה 920 אזל מהמלאי, נמכר טוב מהמצופה?
>> נוקיה משיקה את יישום המפות HERE באפסטור
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.