סטיבן אלופ, מנכ"ל החברה הפינית לא פעם התבטא בעבר בנוגע לאפשרויות השונות של נוקיה בתחום מערכות ההפעלה. רק בחודש שעבר הוא ציין כי הכל עוד אפשרי אולם נוקיה הוציאה הבהרה כי הדברים פורשו לא נכון, אבל בכל זאת נראה כי למרות החיבור שלה בשנים האחרונות עם מיקרוסופט (Microsoft), היא עדיין משאירה לעצמה את כל האפשרויות פתוחות, הן בנוגע למערכת ההפעלה והן בנוגע למכשירים שהיא תייצר.

אלופ שוב רמז על העתיד ובמסיבת עיתונאים שערך השבוע באוסטרליה הוא אמר כי "אנחנו ניקח בחשבון כל אפשרות לגבי המערכת ההפעלה במטרה להרחיב את הפורטפוליו שלנו, למרות שהמיקוד הראשון שלנו נמצא באופן ברור בצד של מיקרוסופט".

מעבר להשקת הטלפונים החדשים בסדרת ה-Lumia המבוססים על Windows Phone 8, ומגיעים בכמה רמות שמתאימות לשוק הגבוה אבל גם הנמוך, החברה בהחלט מעוניינת להציע יותר ברמות מחיר שונות ולכן הרחבת הפורטפוליו שנוקיה מעוניינת להציע הוא לא מן הנמנע שהיא תנסה לבדוק אפשרויות אחרות בשוק.

"בחודשים ובשנים הקרובות אנחנו נרחיב את הפורטפוליו שלנו וזה אומר דחיפה אל עבר נקודות מחיר יותר ויותר נמוכות, ובחלק מהמקרים גדלים קטנים יותר וכדומה", אמר אלופ. "במקביל, למרות שלא הכרזנו על טאבלטים, זה משהו שאנחנו בודקים מאוד מקרוב. אנחנו בוחנים את השוק היטב לאחר שמיקרוסופט השיקה את ה-Surface כדי ללמוד מהי הדרך הנכונה להשתתף בשוק ובאיזו נקודת זמן". (מקור)

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.