תצוגת התכלית של נוקיה (Nokia) החדשה ב-MWC 2017 לא ממש הרשימה את המשתתפים ואת התקשורת הדיגיטלית שברובה ציפתה למכשיר דגל אחד לפחות ממנה ומשותפתה לייצור HMD Global. אבל ככל נראה מכשיר כזה אכן מתקרב ובא, והפעם הדיווחים מספרים על מכשיר בשם Nokia 9 (נוקיה 9). תמונות בלעדיות, לכאורה, של המכשיר החדש הועלו לאתר הצרפתי FrAndroid, אך מדובר בתמונות בהן מוצג המכשיר בתוך מעטפת כחולה שמסתירה את העיצוב שלו בפועל, כך שאי אפשר לראות איך הוא נראה באמת.

מצד שני מהפרטים שכן אפשר לראות, ה-Nokia 9 יהיה מצויד, כמו המכשירים האחרים של החברה לאחר חזרת המותג לחיים,  בחיבור USB Type-C, וזאת מבלי לוותר על יציאת ה-3.5 מ"מ הישנה לשימוש האזניות.

לפי בדיקות שביצע האתר למכשיר הוא יגיע עם Snapdragon 835 שיתלוו על המערכת 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט אחסון. המסך אמור להיות בגודל של 5.3 אינץ' ברזולוציית 2K ובהירות גבוהה יחסית של 520 ניטים.

ל-Nokia 9 יהיו מאחור שתי מצלמות בגודל של 13 מגה-פיקסל עם מבזק הלד כפול הגוונים המתחייב. מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 7.1.1 היישר מהקופסה, והסוללה אמורה לתמוך-QuickCharge 3. המכשיר גם אמור לתמוך בתצוגת Always On.

לפי האתר המחיר של המכשיר אמור להיות סביב 700 דולר, ואם זה נכון הוא יהיה מהמכשירים היקרים בשוק.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • DagzahavDX

  איזה ממשק נוקיה משתמשת?

 • yw71

  יקר מדי. מה עם הזולים שלהם? לא זול, לא נוקיה.

  • iphone1000

   יש להם את nokia 3 ו nokia 5 .המכשיר הזה לא נועד להיות זול

 • Yossi Cohen

  מתי הם ישימו את המסכי 120 הרץ כמו שהיה בלומיה?

 • דודי

  המכשירים האחרים לא מצויידים בusb#c, למרבה הצער. נקווה שאכן ב9 הם יתעשתו…

  • azr_nec

   מה זאת אומרת?

   • iphone1000

    שאין באחרים את ה USB החדש