שעון חכם NO.1 G5

חברת No.1 היא אולי בין המוכרות יותר מבין יצרניות הסיניות לשעונים חכמים לא ממותגים וכבר כתבנו בעבר על דגם S5 עם Force Touch המזכיר למדי את שעון Gear S2 של סמסונג (Samsung) וכעת היא השיקה את No.1 G5.

מדובר בשעון, עגול גם כן, אשר מעוצב בסגנון של שעון ספורט עם מסגרת מתכתית. המסך בגודל 1.2 אינץ' מסוג OLED ברזולוציה 240 על 240 פיקסלים עם זכוכית ספיר המונעת שריטות ופגיעות וגם חוסמת השתקפות באור שמש ישר. בדומה לשאר השעונים של החברה, No.1 G5 מציע קבלת התראות ישירות מהסמארטפון (רק באנגלית) בקישוריות Bluetooth 4.0 ב-iOS או אנדרואיד.

יש לו גם חיישן מד דופק, מעקב צעדים ואחר פעילויות ספורט עם ניטור קלוריות ושינה. הוא יכול גם לשלוט מרחוק במצלמה שבטלפון  וכולל מגוון של יישומים המוטמעים במערכת הפנימית שלו. השעון רץ על שבב MTK2502 של מדיה-טק (MediaTek) והסוללה, המספיקה לשלושה ימי שימוש, בעלת הספק של 380 מיליאמפר/שעה.

מחירו של NO.1 G5 עומד על 48 דולר, שהם כ-180 שקל ונמכר באתר GearBest.

-פרסומת-
מדור דילים ברשת מחפש אחר מוצרים חדשים ואטרקטיביים ברשת, בשיתוף מיטב אתרי הקניות בארץ ובעולם. אנו בוחנים, משווים ובודקים כדי להביא לכם את הדיל הטוב ביותר, אולם מומלץ לבחון ולבדוק לפני הרכישה וכן את עלויות המיסים, אם יחולו. גילוי נאות