קונסולת המשחק החדשה של נינטנדו שהושקה לאחרונה בארה”ב, מגיעה לישראל. רשת טויס אר אס היא הראשונה להביא את הקונסולה Wii U בגרסת ה-Basic Set, אולם מחירה לא יהיה זול כלל. מחיר ההיכרות המוצע ברשת יעמוד על 2499.99 שקל הכולל את הקונסולה הקבועה וקונסולת הגיימפאד הניידת, כשמחיר הערכה מעבר לים עומד על 299.99 דולרים בלבד (כ-1130 שקל).

כזכור, הקונסולה שהוצגה לראשונה בתערוכת הגיימרים E3 בשנה שעברה, נחשבת לחזקה מהדור הנוכחי, ומגיעה עם בקר שליטה ייחודי הנראה כמעין טאבלט גיימינג קטן עם מסך מגע, כך שבנוסף לבקר השליטה הקלאסי ובקר התנועה הקונסולה תתמוך גם בחיבור של עד 2 "ווי-יו גיימפאד", אך הדבר יגרור פגיעה בביצועים. בקרי משחק המצויידים גם במסך לחיצה, הכוללים גם חיישני תנועה. המסך על-גבי הבקר יכול לשמש כמסך הראשי במקום הטלוויזיה ואף כמסך משני המסוגל להרחיב את חווית משחק, כך למעשה יכול לשמש מסך הקונסולה כמסך שליטה על הציוד של השחקן מבלי לעצור את המשחק ולאפשר חווית משחק רציפה וזורמת. כמו-כן יכול לשמש הבקר החדשני כמעיין מחשב-לוח, גם כאשר הקונסולה כבויה. ניתן יהיה לגלוש באינטרנט ולשמש כשלט אוניברסלי לטלוויזיה ולהשתמש בו לצרכים נוספים.

נקווה כי המחירים ירדו בהמשך כאשר הקונוסולה תושק בחנויות נוספות בישראל.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.