קונסולת המשחק החדשה של נינטנדו שהושקה לאחרונה בארה”ב, מגיעה לישראל. רשת טויס אר אס היא הראשונה להביא את הקונסולה Wii U בגרסת ה-Basic Set, אולם מחירה לא יהיה זול כלל. מחיר ההיכרות המוצע ברשת יעמוד על 2499.99 שקל הכולל את הקונסולה הקבועה וקונסולת הגיימפאד הניידת, כשמחיר הערכה מעבר לים עומד על 299.99 דולרים בלבד (כ-1130 שקל).

כזכור, הקונסולה שהוצגה לראשונה בתערוכת הגיימרים E3 בשנה שעברה, נחשבת לחזקה מהדור הנוכחי, ומגיעה עם בקר שליטה ייחודי הנראה כמעין טאבלט גיימינג קטן עם מסך מגע, כך שבנוסף לבקר השליטה הקלאסי ובקר התנועה הקונסולה תתמוך גם בחיבור של עד 2 "ווי-יו גיימפאד", אך הדבר יגרור פגיעה בביצועים. בקרי משחק המצויידים גם במסך לחיצה, הכוללים גם חיישני תנועה. המסך על-גבי הבקר יכול לשמש כמסך הראשי במקום הטלוויזיה ואף כמסך משני המסוגל להרחיב את חווית משחק, כך למעשה יכול לשמש מסך הקונסולה כמסך שליטה על הציוד של השחקן מבלי לעצור את המשחק ולאפשר חווית משחק רציפה וזורמת. כמו-כן יכול לשמש הבקר החדשני כמעיין מחשב-לוח, גם כאשר הקונסולה כבויה. ניתן יהיה לגלוש באינטרנט ולשמש כשלט אוניברסלי לטלוויזיה ולהשתמש בו לצרכים נוספים.

נקווה כי המחירים ירדו בהמשך כאשר הקונוסולה תושק בחנויות נוספות בישראל.

שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מרקו טועה בגדול אבל אל תשכחו שה wii u היא קונסולת הדור הבא של נינטנדו והיא שווה רק לxbox360 וps3
  וההשוואה אמורה להיות בין wii u לבין xbox one לבין ps4

 • roye

  מרקו טועה זה מריץ call of duty black ops 2 וmass effect 3 ועוד כמה שהם בגרפיקה יותר טובה מps3 וגם המריו בגרפיקה הרבה יותר טובה מps2 אפילו הווי המקורי יותר טוב מps2

 • מרקו

  בלי קשר למחיר או לא מחיר
  המכשיר הזה הוא די בדיחה עם כל החידושים
  השלט הזה פשוט ענקי ולא נוח להחזקה
  המכשיר מריץ משחקים שעם כל הכבוד ברמה נמוכה ומייבשת
  לא מתקרב מבחינת גראפיקה למשחקים של הפלייסטין 2…
  המכשיר נועד לסופר מריו ועוד כמה פיטצ'רים לא הכרחיים
  סורי ניטנדו לא הייתי משלם אפילו 300 דולר לא הייתי משלם עליו

 • גנבים,300$ עולה הקונסולה הזאת
  איך הגיעו ל-2500 ש"ח ועוד לקונסולה הבסיסית
  איזה מגעילים

 • Tedd

  אין סיבה לרכוש,יותר יקר מפי שתיים מהמחיר שמעבר לים

  • Saar

   צודק