הדו"חות הכספיים של נינטנדו אומנם חיוביים אך הם חושפים את המצב העגום בה נמצאת קונסולת ה'ווי יו' (Wii U) של החברה – על-פיהם ברבעון האחרון מכרה החברה רק 160 אלף קונסולות, בעוד כ-210 אלף קונסולת ה'ווי' (Wii) מהדור הקודם נמכרו באותה תקופה.
מדובר בנתון מאכזב עבור החברה, שכן קונסולת ה'ווי' המקורית הייתה הקונסולה הנמכרת ביותר בדור הקודם. מאז ההשקה של הקונסולה כמעט 100 מליון יחידות של קונסולות 'ווי', זאת בהשוואה ל-78.4 מליון קונסולות 'פלייסטיישן 3' (Playstation 3) ו-78 קונסולות 'אקסבוקס 360' (Xbox 360). כמות היחידות שנמכרות נמצאת בירידה, לצורך השוואה ברבעון האחרון של שנת הכספים בה נמכרו 390 אלף יחידות.

למרות נתוני המכירות המאכזבים של הקונסולה הביתית של החברה, היא מציגה רווחיות בדו"חות הכספיים וזאת תודות דלביצועים חזקים של נכסיה לצד המכירות של הקונסולה הניידת של החברה, שהציגה כמות מכירות נאה של 1.4 מליון קונסולת ה-3DS, אשר נמכרו זאת בנוסף למכירת משחקים שהסתכמה ב-11.4 מליון יחידות.

אפשר לשייך את כמות המכירות המרשימה של ה-3DS הודות להוזלה של הקונסולה ולקטלוג משחקים מרשים, אשר בניהם ניתן למצוא את: Animal Crossing: New Leaf ו-Luigi's Mansion: Dark Moon אשר מכרו כ-4.9 ו-1.43 מליון יחידות, בהתאמה. כרגע קונסולת ה'ווי יו' סובלת ממחסור במשחקים ובנינטנדו מתכוונים לפתור בעיה זו ואף ב-E3 אף הכריזו על מספר רב של משחקי צד א' אשר יושקו בשנה הקרובה כמו: Super Mario 3D World, Legend of Zelda: Wind Waker HD, Donkey Kong Country: Tropical Freeze ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.