בצעד לא צפוי, הכריזה ענקית המשחקים היפנית, 'נינטדנו' (Nintendo), על קונסולת ה-Nintendo 2DS, גרסה מוזלת של הקונסולה הניידת המצליחה של החברה.

ביום חמישי האחרון, הכריזה החברה על ה-2DS, קונסולה ניידת חדשה אשר כוללת את כל היכולות של קונסולת ה-3DS, למעט המסך עם אפקט התלת-מימד והיא תוכל להריץ משחקי DS ו-3DS, תכלול עט חרט, כניסה לכרטיס זיכרון וזוג מסכים – המסך עליון ומסך מגע בחלקה התחתון. הבשורה שמביאה עימה הקונסולה החדשה הוא המחיר הזול שכן היא תוצע למכירה באוקטובר במחיר של 129 דולר, כ-50 דולר פחות מקונסולת ה-3DS שמאז הוזלת המחיר האחרונה מחירה עומד על 179 דולר.

מדובר בצעד מפתיע שכן כרגע זכתה קונסולת ה-3DS לעלייה מרשימה בכמות המכירות, במיוחד לאחר ההוזלה האחרונה שביצעה החברה וקו משחקים אשר כולל להיטים כמו Animal Crossing: New Leaf ו-Super Mario Bros. 2. נראה כי בחברה וויתרו על המסך התלת-מימדי לא רק משיקולי של חיסכון בעלות החלקים, אלא גם על-מנת שהקונסולה תתאים לקהל יעד צעיר יותר – שכן רופאי ילדים רבים ממליצים לא לחשוף ילדים קטנים, אשר עיניהם עדיין מתפתחות, למסכים בעלי אפקט שכזה.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • Evyatar zarad

  כ"כ מצחיק אותי לראות את הטריילר הזה ל2ds … גול עצמי לנינטנדו בכך שהם משמצים את המחיר של הקונסולה ואז מציגים את ה2ds היה יותר עדיף שהם היו מציגים את זה כ"קונסולה לילדים" "קונסולה שבריאה לילדים קטנים בגלל שאין 3d ו3d פוגע לילדים קטנים בעינים"

 • מירון

  איזה כיף שאתם מעדכנים גם כתבות לא מעולם הסלולרי, תענוג

  • בציניות?

   • מירון

    באמת שכן, אתרים אחרים שלא נזכיר את שמם, מעדכנים רק בענייני הסלולר שכבר נמאס.
    נכנסים לאתר טיג'יספוט ומקבלים נחת בעזרת כתבות מכל התחומים:)
    כל הכבוד

 • דן

  קונסולות ניידות זה משהו שדיי ירד מהפרק לפחות לדעתי.
  בחוץ אני מעדיף משחקי קז'ואל ובבית יש מחשב טוב

  • הייתי מסכים איתך, עד לפני שהנחתי את ידיי על ה-PS Vita.
   אכן, אין כמו משחק על המחשב או מול הטלוויזיה, אבל בתור אדם שמבלה כמעט שעתיים ביום בתחבורה ציבורית, אין ספק שחווית המשחק על קונסולה ניידת ייעודית עולה עשרות מונים על משחק במכשיר טלפון חכם.
   (נ.ב. – ומדובר פה באדם שנגד להסתובב בתיק עם מספר מכשירים שונים, אבל הפעם אני מוכן לחרוג ממנהגי).

 • מישהו

  עיצוב לא טוב..
  כך המכשיר פחות שומר על המסכים.

 • Mr google

  ה 3DS באמת היה מותג מוצלח גם באיכות וגם במכירות –
  כנראה גם ה 2DS יהיה מצליח .
  אבל אני עדיין אוהב יותר את ה PSP של sony .

 • בר

  חדשות
  י-ש-נ-ו-ת!!!!!!