המשחק Uncharted 4: A Thief's End, שיצא לפני כשבועיים לשוק, תפס את המקום הראשון ברשימת 'עשרת המשחקים הבאים שצריך לקנות' האחרונה של חברת מחקר השווקים והמדדים המפורסמת נילסן (Nielsen). רשימה זו פורסמה ב-14.5 והמשחק Uncharted 4 הדיח מהפסגה את DOOM המחודש ועטור הציפיות שירד למקום השני. למעשה שני המשחקים החליפו מקומות.

מחלקת המחקר של תחום משחקי הוידאו עורכת את המצעד הזה באמצעות שאלה אחת שהם מפנים למאגר של עשרות אלפי שחקנים: "מהו משחק הוידאו הבא שאתם הכי מצפים לקנות?".

את הזינוק הגדול ביותר ברשימה המעודכנת ביצע משחק הכדורסל NBA 2K17 של 2K שזינק 23 שלבים ממקום 27 למקום הרביעי, כשמקדים אותו No Man's Sky שעלה למקום השלישי מהמקום ה-11. את החמישייה הפותחת סוגר FIFA 16, הגרסה המעודכנת של EA לסדרה הארוכה ביותר אולי בקרב משחקי הספורט.

Fallout-4-City-WastelandFallout 4, שכבר נחשב וותיק במונחים של גיימרים, פותח את החמישייה השנייה עם עלייה של שני שלבים מהמדד הקודם, ומייד אחריו Battelfield 1 שעושה הופעת בכורה ברשימה.

את עשרת הגדולים סוגרים, לפי הסדר, Overwatch שאחריו Final Fantasy XV, שגם עשה קפיצה נאה ממקום 19, ו-Call of Duty: Infinite Warfare במקום האחרון ברשימה זו עם ירידה של שני שלבים.

איזה משחקים כבר הספקתם לשחק? מה ברשימה הזו עושה לכם חשק?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.