האירוע של גוגל בשבוע הבא הולך ומתקרב, ושמועות על הטאבלט Nexus 7 מגיעות אלינו שוב. מפרטים שמביא לנו Engadget, תמונה שהודלפה, חושפת את מפרט המכשיר העתידי שבחלקו הוא לא היה ידוע.

מעבד משודרג וטעינה אלחוטית
בין הפרטים ניתן למנות כי הוא ישודרג למעבד מרובע ליבה 1.5GHz, זאת במקום 1.2GHz בדגם הנוכחי. מאחור נזכה לראשונה למצלמה 5 מגה פיקסל וכן מצלמה קדמית 1.2 מגה פיקסל. מסך ה-7 אינצ’ יישאר כפי שהיה אך יתמוך ביציאת 1080p לחיבור הטאבלט לטלוויזיה בחיבור חיצוני, הרזולוציה ככל הנראה תישאר ללא שינוי.

בנוסף, ואולי השינוי הגדול ביותר היא התמיכה בטעינה אלחוטית בדומה ל-Nexus 4 אשר יאפשר להטעין את הטאבלט על ידי משטח אלחוטי ייעודי, ככל הנראה כתוספת במחיר. מערכת ההפעלה הרשומה בתחתית התמונה היא כמובן האנדרואיד בגרסה 4.3 אשר כבר דלפה השבוע לרשת, אך לגביה עוד לא ניתן לומר מהם השינויים הצפויים בגרסת הטאבלטים.

דיווח אחר שהגיע השבוע טען כי ה-Nexus 7 2 יימכר בגרסת 16GB במחיר של $229 ואילו גרסת 32GB תימכר בעבור $269. לכל הדברים הללו כמובן אין כל אישור רשמי.

צילום: Pierre Lecourt

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.