הבעיות של בעלי Nexus 6 ממשיכות להגיע בצרורות. לגוגל (Google) לקח לא מעט זמן עד אשר היא שחררה את העדכון לאנדרואיד 'נוגט' עבור המכשיר המסוים הזה, בהשוואה לחבריהם, ואם זה לא מספיק, התגלו גם באגים בגרסה 7.1.1 שתוקנו בסבב העדכונים האחרון. כעת, משתמשים מדווחים כי הם מקבלים הודעות 'עדכון' חזרה ל-7.0.

העדכון, שהגיע למשתמשי Nexus 6, רבים מבקש מהם לעדכון את מכשיריהם לאנדרואיד 7.0 זאת בזמן שמערכת ההפעלה במכשיר שלהם כבר נמצאת בגרסה העדכנית ביותר שהיא 7.1.1. המשתמשים שנתקלו בתופעה כתבו על כך באתר Reddit ומציינים כי כדי לשנמך גרסה אחורה, כדאי מאוד להחזיר את המערכת להגדרות ברירת מחדל. כלומר, נדרשת מחיקה מלאה של המערכת והנתונים האישיים שבה, לכן הדבר תמוה עוד יותר. יחד עם זאת ההודעה על העדכון לא ממש מסבירה את המתרחש, והוא נשלח כמו כל עדכון רגיל.

בתגובה של גוגל לשיח ב-Reddit נאמר כי העדכון נועד כדי להבטיח קבלת עדכונים עתידיים. ככל הנראה, יש מספר תקלות בגרסה 7.1.1 הקשורות ל-Android Pay, וגוגל מעוניינת לפתור אותן עם עדכון נוסף שכרגע משנמך את המערכת. בחברה כן אומרים כי מי שברשותו 7.1.1 לא יקבל עדכונים, ולכן הוא נדרש לשנמך ל-7.0. באם המשתמשים נתקלים בתקלות כלשהן לאחר העדכון, בגוגל ממליצים לאפס את המכשיר להגדרות יצרן.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • CoolR2

  למה לא ל-7.1?

 • Liron Kagan

  האמת לאחר מחיקת הקושחה
  לחדשה המכשיר מתחיל להתקע פתאום נקסוס 6
  פעם שניה שאני מוחק ומתקין אולי באמת כדי לבצע רוט

 • ‫רוקי מהמיק‬‎

  יש לי נקסוס 5 איקס עם גם אני יקבל העדכון לשנמך לה אנדרואיד 7.0

  • AmitGM

   לא.

 • אודי

  מי שקנה מכשיר נקסוס ומסתמך על דחיפת עדכונים באוויר מגוגל (OTA), במקום להוריד את העדכונים ישירות מהאתר של גוגל ולהתקין אותם ידנית, הוא אדיוט ומגיע לו להסתבך עם השטויות שגוגל עושה.
  הסיבה העיקרית לקנות נקסוס היתה העובדה שניתן לשלוט על כל פרט בתוכנה שמותקנת בטלפון. מי שבסה"כ משתמש בו כמכשיר טלפון "טיפש" שיקנה סמסונג או LG או HTC או אפל.

  • AmitGM

   אויש שתוק.
   אנשים לא קונים נקסוס רק כדי לקבל שליטה מלאה על כל פרט בתוכנה, אנשים אוהבים גם את המערכת הבסיסית של גוגל בלי שטויות עליה, אנשים אוהבים עדכונים מהירים ואמינים, אנשים מעדיפים סמארטפון שהחברה שהוא שלה היא החברה שאנדרואיד בידיה כמו שמשתמשי אפל קונים אייפון כי הוא של אפל וגם המערכת הפעלה שלו.