באירוע שנערך הבוקר בתל אביב, השיקה רונלייט נציגת LG מובייל בישראל את מכשיר ה-Nexus 5: “החל מהיום, אנו משיקים את המכשיר יחד עם כל העולם. LG לוקחת בחשבון את השוק הישראלי ורואה בו כחלק חשוב בתעשיית הסלולר העולמית”, אמר גיא דה פיצ'וטו מנכ”ל החברה.

אמש דיווחנו כי המכשיר יגיע לישראל, והיום נאמר כי החל ממחר הוא יושק בסלקום במחיר של 2,799 שקל לגרסת ה-16GB בצבע שחור ולבן או לרכישה ישירות דרך אתר LG ישראל הכולל גם שנתיים אחריות. גרסת ה-32GB לא תושק בשלב זה בישראל וזמינה בלעדית בחנות ה-Google Play.

Nexus 5 websiteלגבי המחיר אומרים ברונלייט כי היא רוכשת את המכשיר יותר מאשר המחיר בחנות ה-Google Play, אשר נמכר באופן מצומצם רק במספר מדינות בעולם. בנוסף מדגישים כי המכשיר הנמכר בארה"ב אינו תואם את תדרי דור הרביעי של אירופה, לכן הוא לא יתאים לרשת הדור הרביעי כאשר תקום כאן בישראל בשנה הבאה.

המכשיר כזכור הוא החזק ביותר בסדרה ומצויד במסך 5 אינצ' Full HD תוצרת LG, ומשולב עם שבב ה-Snapdragon 800 מרובע הליבות של קוואלקום (Qualcomm), הפועל במהירות של 2.3 ג'יגה-הרץ יחד עם 2 ג’יגה-בייט זיכרון RAM, וסוללה בהספק 2,300mAh. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל עם חיישן אופטי ומבוסס על מערכת האנדרואיד קיטקט 4.4.

“אנחנו מאמינים ב-LG כיצרן מוביל קדימה, ובשוק הסמארטפונים בפרט.  במהלך החצי שנה האחרונה יחד עם המשרד המקומי של LG בישראל ולעקוב אחר המגמה העולמית של LG. השקנו במהלך השנה האחרונה 12 מכשירים ורובם הגיעו גם למפעילות הסוללר וכך אנחו מציעים מגוון מוצרים בכמה רמות מחיר שונות.” אמר גיא דה 'וטו.

רונלייט תשיק בקרוב גם מטענים אלחוטיים של LG, כיסויים ומגני מסך המותאמים למכשיר. בהמשך הוא יושק גם דרך שאר מפעילות הסלולר, אולם לא נאמר מועד מדויק.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.