אם ההדלפות האחרונות לא מספיקות, גוגל נותנת לנו טיזרים נוספים. מכשיר ה-Nexus 5 צץ למספר רגעים בחנות ה-Google Play וחושף לראשונה את מחירו הרשמי – $349 ללא חוזה לרכישה ישירה בחנות.

בצילמי מסך שנלקחו לפני שגוגל הספיקה להסירו, מוצג ה-Nexus 5 לצד ה-Nexus 7 החדש וה-Nexus 10 ואת ה-Nexus 4 כבר לא רואים. מדובר בגרסת ה-16GB של המכשיר, ולא ברור האם גוגל תציע גם גרסאות אחרות, למרות שישנם דיווחים אחרים הטוענים כי נראה גם גרסת 32GB עם סוללה משודרגת. עוד לא ברור האם מדובר במחיר התחלתי או שגוגל תציע גם גרסת 8GB ב-$299 כפי שעשתה עם הדור הקודם.

nexus-5-google-play-store-2-645x303

מהתמונה הרשמית ניתן להתרשם מהשינויים העיצוביים האחרונים בגרסת האנדרואיד KitKat וכפי שדיווחנו קודם לכן סט האייקונים עבר עיצוב מחדש ובר ההתראות הפך לשקוף במקום פס שחור לרוחב המכשיר. על פי הערכות האחרונות והרמזים שנותנים לנו מנסטלה, ההכרזה הרשמית תתרחש ב-28 לאוקטובר.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.