גוגל תחשוף את גרסת האנדרואיד הבאה מעט מוקדם מהצפוי, כך אם להאמין לדיווח מפי Cnet. האנדרואיד קיטקט (KitKat) תוכרז כבר בשבוע הבא, ב-15 לאוקטובר יחד עם מכשיר הנקסוס 5 (Nexus 5) עליו שמענו לא מעט בתקופה האחרונה. מדובר בהקדמה של כשבועיים במקום האירוע שאמור להתרחש בניו יורק בסוף החודש, ואולם, גוגל נוהגת לשלוח הזמנות לפחות שבוע לפני האירוע, כך שהזמן הולך ואוזל והזמנות טרם נשלחו.

המידע מגיע מפי מפתח באירוע Google Launchpad, מחנה פיתוח בן שבועיים המסייע לסטרטאפים בתחום עיצוב הממשק, ניהול אסטרטגיות, שיווק ופיתוח עסקי המאורגן על ידי גוגל.

שתי גרסאות לנקסוס
עוד שמועה שמסתובבת לה ברשת היא על כך שגוגל תציע שני דגמים של מכשיר ה-Nexus 5. האחד עם זיכרון 16GB וסוללה בהספק של 2300mAh בתג מחיר של $299 והשני עם זיכרון 32GB וסוללה בהספק 3000mAh במחיר $399. הדיווח האחרון לא נשמע אמין מאוד ואין לו אישור ממקורות נוספים.

לקראת הכרזת גרסת האנדרואיד קיטקט ומכשיר הנקסוס הבא, צצות ברשת שמועות רבות, חלקם מנותקות מהמציאות וחלקם נשמעות הגיוניות. כרגע קשה לומר מה מהדברים נכונים והחשיפה הרשמית ככל הנראה תתרחש החודש, רק נקווה ששום הוריקן לא יפתיע ויפריע כפי שקרה בשנה שעברה.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • עמי

  קיים כבר מפרט לנקסוס 5 . מהמם.http://m.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php

 • שחף

  אם לומר את האמת המערכת ההפעלה החדשה כלל לא מעניינת אותי, כל מה שמעניין זה מכשיר הנקסוס החדש… גם ככה ל-90% מהמשתמשים לפחות לא יהיה את הגרסה החדשה גם בעוד שנה…

 • שם כלשהו

  אני מאוד מקווה שהמכשיר יצא עם מסך גדול מ 4.95 ושיהיה לפחות 5-5.3 עם סוללה 3000 עם ה snap 800 ומכשיר כזה ב 400 דולר זאת העסקה הכי משתלמת

 • d

  מתי סמסונג יוציאו את גרסא 4.4 לנוט 2 אם עדיין לא הוציאו את 4.2 לנוט 2?!?

  • דן

   הגירסה הבאה שהם יוציאו תיהיה 4.3
   יש כבר הדלפות לגירסה באינטרנט.
   לגבי 4.4 עוד לא ידוע.
   אני ממליץ לך לשים רום מקוסטם

 • רן

  אם הנקסוס 5 יצא עם סוללה בנפח 2300mAh זה יהיה מאוד מאכזב ויפגע בחווית השימוש במכשיר.

 • הגירסא של ה32GB עם הבטריה המוגדלת נשמעת כמו הטלפון הכי טוב שאפשר להשיג היום בערך. אבל אני לא מתחרט שקניתי עכשיו את הנקסוס 4 ב250 בתור אחד שאין לו הרבה דרישות מהטלפון הוא יספיק לי למה שנים הקרובות 🙂