אפשרות חדשה בשם Baton אשר תוטמע ברום האנדרואיד המותאם סיאנוג'ן מוד (CyanogenMod) תאפשר להתחיל לעבוד על יישום במכשיר אחד ולהמשיך מאותה נקודה בדיוק על-גבי מכשיר אחר.

האפשרות פותחה על-ידי עובדי גוגל לשעבר, אשר הקים חברה בשם Nextbit וכעת הם מציגים אותה בשיתוף עם סיאנוג'ן. זוהי אפשרות חדשה ומסקרנת עבור המשתמשים של הרום המותאם – בלחיצה ארוכה על גבי כפתור היישומים האחרונים יוצג תפריט עם המכשירים המקושרים לאותו חשבון הסיאנוג'ן, בלחיצה על המכשיר המבוקש בו מעוניינים להמשיך ולעבוד על היישום, בתנאי שהוא מותקן במכשיר השני, הוא ייפתח מאותה נקודה בה המשתמש הפסיק. מדובר באפשרות שמזכירה את יכולת ה-Continuity שהוצגה עם iOS 8 ו-OS X יוסמיטי (Yosemite), בניגוד להטמעה של אפל כאן המשתמש צריך ליזום את ה'דחיפה' למכשיר הנוסף.

בעוד היכולת ה-Continuity של אפל (Apple) דורשת מהמפתחים לבצע התאמות ליישומים שלהם ולהשתמש ב-API ייעודי, ב-Baton המפתחים לא צריכים לשנות דבר ולמעשה מדובר ביכולת המוטמעת ברמת מערכת ההפעלה. חשוב לציין כי על-מנת שהיכולת תעבוד, על שני המכשירים להריץ רום של סיאונג'ן והיישום בו מעוניינים להמשיך לעבוד צריך להיות מותקן, במידה והוא לא מותקן המשתמש יתבקש להתקינו.

האפשרות זמינה כרגע באופן בלעדי לרום של סיאנוג'ן ובעלי מכשיר Nexus 5, Nexus 7 או-OnePlus One יכולים להירשם לבטא.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.