כנס Google I/O בפתח והשמועות רק מתגברות: האתר AndroidPolice מספק חיזוק נוסף לדיווח כי גוגל לא תכריז על גרסת האנדרואיד 5.0 המכונה Key Lime Pie בעוד פחות מחודש, וכי על פי הדברים, תוכרז גרסת המשך ל-Jelly Bean.

באמצעות לוגים שנשלפו מגרסת הפיתוח מטאבלט הנקסוס 7 והנקסוס 4, נראה בבירור כי הזיהוי של Android 4.3, ולצידו קוד גרסה JWR23B אשר מאשר כי אכן מדובר ב–Jelly Bean על פי האות הראשונה בקוד. הדברים הללו מעידים כי גוגל תכריז דווקא על גרסת המשך ל-Jelly Bean, השלישית במספר אחרי 4.1 ו-4.2, כך שאנו צפויים לראות שינויים קטנים יחסית ביכולות המערכת.

על פי הדיווח הקודם, גוגל תדחה את ההכרזה על גרסה 5.0 בכחודשיים עד שלושה חודשים זאת כדי לתת הזדמנות ליצרניות לעדכן את מכשיריהם לגרסת האנדרואיד האחרונה. באם הדברים נכונים, גרסת האנדרואיד 4.3 תושק יחד עם שדרוג למכשיר הנקסוס 4 שיכלול הרחבת זיכרון, תקשורת LTE ושינוי קל בחלקו האחורי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.