מתי מתחיל חופש פסח ? עוד כמה זמן חופשת חנוכה ? כמה ימי חופש יש בפורים ? בט"ו בשבט לומדים כרגיל ? נמאס לכם לעשות טבלת ייאוש בסוף כל חג ולספור את הימים עד לפעם הבאה ? רוצים לתכנן חופשה אבל לא יודעים מתי החופש הבא ? צריכים התראה לפני ימי הולדת, אירועים חשובים או כל תאריך אחר שאתם רוצים לזכור ?

אתם יכולים להפסיק לספור! אפליקציית "החופש הבא" מציגה אוטומטית כמה ימים נשארו עד כל חופשות בית הספר לשנה הקרובה, באילו תאריכים חל כל חג וכמה ימי חופש יש בכל חג (על פי פרסומי משרד החינוך)

אין צורך לבדוק ביומן או לכתוב ידנית בלוח השנה – האפליקציה מסונכרנת לתאריכים המדויקים ומציגה מידי יום את מספר הימים שנשארו עד לכל תאריך.
בנוסף, תוכלו להוסיף תאריכים משלכם, ימי הולדת של חברים, יום נישואין או כל תאריך חשוב אחר (ליגת האלופות, גמר האח הגדול, תור לרופא שיניים, מבחן בגרות אחרון, יציאה לחופשת שחרור, נסיעה לדרום אמריקה, יציאה לפנסיה… וכו')
תוכלו להגדיר התראות לאירועים כך ששבוע לפני החופש תקבלו תזכורת, וגם יום לפני, וכמובן תוכלו לשתף את האירועים בפייסבוק, בדואר אלקטרוני או אפילו בסמס כדי שכולם יידעו שעוד שבועיים יש לכם יום הולדת אז שיתחיל לחסוך כסף למתנה…
האפליקציה מתעדכנת אוטומטית בכל שנה, ותלווה אתכם עד סוף הבגרויות ועד בכלל.. ברכישה חד פעמית תוכלו להישאר מעודכנים לכל החיים, הפתעות ותוספות יופיעו בהמשך השנה.
תכונות ייחודיות לגרסת האייפד:

– ניתן לייצא ליומן האייפד את רשימת כל החופשות והחגים או את רשימת ימי ההולדת של החברים מפייסבוק.
– תצוגת לוח שנה עם סימון האירועים שעברו (בקו ירוק) או האירועים העתידיים (בקו אדום) ומעבר לעמוד האירוע ישירות מלוח השנה.
– שיפור מהירות – כל אירוע נטען בפני עצמו ופעם אחת בלבד.
– ניתן להציג באפליקציה את רשימת ימי ההולדת של החברים שלכם בפייסבוק, ולפרסם על הקיר של כל חבר.
– ניתן לצפות בקליפ הרשמי מבלי לצאת מהאפליקציה.

קישור לאתר האפליקציה – www.nextvacation.co.il
קישור להורדת גרסת אייפון – https://itunes.apple.com/app/hhwps-hb/id557651640?mt=8
קישור להורדת גרסת אייפד – https://itunes.apple.com/app/hd-hhwps-hb/id680086543?ls=1&mt=8
קישור להורדת גרסת אנדרואיד -https://play.google.com/store/apps/details?id=il.co.nextvacation

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.