הדיווחים השונים ברשת כבר גורסים כי גוגל תשנה את האופן שבו היא משווקת את מכשירי הנקסוס שלה ותחליף אותם בגרסאות של Google Play Edition, וכך השמועות כי מכשיר הנקסוס הבא הוא גם האחרון. ואולם, דיווחים חדשים המגיעים אלינו מאתר GforceGames ממקור בסין טוען כי גוגל תתמקדת במכשירי נקסוס זולים מהממוצע.

על פי המקור, החברה פועלת בשותפות עם יצרנית השבבים MediaTek כדי לייצר מכשירי נקסוס בעלות של כ-$100 בלבד. המכשירים יהיו מיועדים לשוק הבינוני ואינם מיועדים להתחרות או להחליף את מכשיר הדגל השנתי של סדרת הנקסוס.  באם הדברים נכונים, זה אומר כי לראשונה גוגל תשיק שני מכשירי נקסוס יחדיו.

השמועות על מכשיר ה-Nexus 6 רק החלו ברשת כאשר הערכות נכון להיום כי LG היא זו שתייצר את המכשיר הבא אשר יהיה דומה ל-G3  וצפוי לראות אור בהמשך השנה. הדיווחים אגב על ה-G3 אומרים כי הוא יהיה מצויד לראשונה במסך 5.5 אינץ' ברזולוציה של 2K, כך שהוא הולך להיות מכשיר מעניין במיוחד.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • לילך

  אני מחפשת מכשיר עד 100 דולר איפה אני קונה?

 • יעקב

  כל הכבוד לגוגל המשיכו כך לי יש נקסוס 5 והוא אחלה מעולה חברה על הכאפק

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שונא מכשירים עם מסך 5 אינץ' ומעלה.. זה פשוט גדול מדי!! חלאס!! הכי טוב לקחת נקסוס 5 עם 32GB

 • לינוי לוי

  אז בעצם לגרסה הזולה יותר תצא גרסה מקבילה שתהיה מפותחת יותר וגם יקרה יותר? או שהנקסוס 6 יהיה פשוט יורשו של הנקסוס 5? ומה לגבי השוואתו לנקסוס 5 מבחינת ביצועים ויכולות? אפשר לדעת כבר מי יהיה מתקדם יותר?

  • שאלה מוזרה מיידלע

   מן הסתם הנקסוס 6 יהיה יורשו של הנקסוס 5,ומן הסתם הוא יהיה מתקדם יותר… -_-

   • לינוי לוי

    רשום שהמכשיר יעלה 100 דולר ושכנראה יושקו שני מכשירים במקביל.. ככה שזה לא ברור