היה שלום טאצ' וויז: ייתכן כי במסונג בוחנים ממשק משתמש חדש שיחליף את ממשק ה'טאצ וויז' (TouchWiz) הוותיק שניתן למצוא על מכשירי האנדרואיד של החברה.

לחשבון הטוויטר [email protected] עלו תמונות של מה שנראה כמו ממשק משתמש חדש שסמסונג בוחנת. הממשק כולל מסך בית חדש עם עדכונים מתוך יישומי המכשיר ומהרשתות החברתיות, שלנו מזכיר קצת את BlinkFeed של HTC, בנוסף סמלי המכשיר כעת שטוחים בצבעים זרחניים א-לה iOS 7. כמו-כן ניתן להבחין בסמל המגזין בצמוד לחייגן כך שיכול להיות שמכשירי הטלפון של החברה יצויידו גם בתצוגת Magazine UX שהוצג על מכשיר ה-Galaxy NotePro 12.2 של החברה.

עוד מוקדם להחליט מכיוון שלבטח לא מדובר בגרסה הסופית, אך הממשק נראה כמו מתיחת פנים לממשק הטאצ' וויז, שכרגע מרגיש פחות נקי ופשוט ביחס לממשק האנדרואיד המקורי. טרם ידוע אם זה יהיה ממשק המשתמש של מכשיר ה'גלקסי' הבא של החברה ונאלץ להמתין לפרטים נוספים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.