בעוד אנחנו מדברים על Windows Blue, מגיעות שמועות גם על גרסת האופיס הבאה.  ZDnet מדווח כי שדרוג האופיס מכונה תחת השם קוד "Gemini" ויגיע בשני שלבים. הראשון יגיע יחד עם עדכון ה-Blue ויביא עדכונים ליישומי האופיס Word, Excel, PowerPoint, ו-OneNote.

העדכון השני יביא שינוי משמעותי בכל הקשור לאופיס בגרסת ממשק המודרני (modern UI) ומיקרוסופט מתכננת להתאים את האופיס כולו לממשק המגע בשילוב של Office 365.

לדברי ZDnet, ישנה קבוצה בתוך מיקרוסופט  בשם Modern Office Experience אשר תפקידה להתאים את הממשק של האופיס עבור ממשק המטרו של Windows 8 וכמובן Windows Blue בעתיד. מטרתם העיקרית הייתה ליצור אפליקציות אופיס היברידיות שיתנהגו כמו אופיס 2013 אולם בשל מגבלות הסביבה של Windows בממשק המודרני הם נאלצו לשנות יעדים. מיקרוסופט גם מתכננת חבילת אופיס התומכת במגע עבור Windows RT ויהיו עם מירב הפיצ'רים שיש לגרסה השולחנית להציע.

על פי הערכות, עדכון ה-Gemini יהיה כגרסה נפרדת שלא כמו Windows Blue, אולם עוד מוקדם לדעת ולומר האם וכמה מיקרוסופט תגבה עבור השדרוג.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • ישראל

  צודקת המגיבה אורנה!
  וינדוס 8 רק יצא, טרם מלאו לו 100 ימים, וכבר יש לו עדכון (עם שם פואטי, אקזוטי וסקסי כאחת). והנה בא גם אופיס 2013 – עוד לא הספקנו להבין מה החידוש הקריטי שיש בו, וכבר יוצאת "אפליקציית אופיס היברידית" (כאילו שהשפה העברית לא קיימת כבר למעלה מ3500 שנה…) – עוד נפיחה של מפתחים, שגם הם, אני משער, היברידים לחלוטין, ואולי קיברנטיים?.
  מאז ומתמיד סברתי שהחברות האלה עושות צחוק מאיתנו – רק יוצא מוצר לשוק, ותוך 24 שעות צצים כל הבאגים, ואז מתחילים לטפל בעניין, ומציפים אותנו בעדכונים/שיפורים/שידרוגים/דור חדש/שקר כלשהו – מחק את המיותר.
  מדהים כמה אפשר לשטות ולחלוב את קורבנות ההתמכרות לטכנולוגיה…
  חג שמח

 • נתי גל

  האופיס החדש נלעג וסר טעם.

 • אורנה

  הוי דוד בלו הוא בעצם עידכון של וינדוז 8? והג׳מיני זה עדכון של אופיס 2013?