אחרי ההצלחה המסחררת של Redmi Note מבית שיאומי (Xiaomi), זה רק היה עניין של זמן עד אשר נשמע ברשת על הדור הבא. בדיווח חדש של האתר GizmoChina, מוצג הכיסוי האחורי של המכשיר, אשר מרמז גם על כך כי גודלו יישאר אותו הדבר – 5.5 אינץ’, אולם הרזולוציה משתדרגת מ-720p ל-Full HD.

עוד נאמר בדיווח כי הוא יצויד בשבב מרובע ליבות, הדור החדש של מדיה-טק מדגם MT6752 (במקום MT6592) או Snapdragon 615 תומך 64 ביט, זאת לצד זיכרון עבודה (RAM) כפול של 2 ג’יגה-בייט ואחסון פנימי של 16 ג’יגה-בייט. גם המצלמה השתדרגה, והוא יצויד בחיישן 13 מגה פיקסל ו-5 מגה פיקסל בקדמתו. לעומת זאת, הסוללה לפי שנאמר, מעט שונמכה ותכלול הספק של 3000 מיל-אמפר, 200 מיל-אמפר פחות מהדור הנוכחי.

ככל הידוע, החברה תשיק את המכשיר החדש עם גרסת האנדרואיד Lollipop, אולם בחלק מהשמועות נטען כי המכשיר רץ על גרסת ה-KitKat, ואנחנו מניחים כי זאת בשל העובדה כי מדובר במכשיר אב-טיפוס.

כזכור, ה-Redmi Note שהושק בחודש אפריל השנה, נמכר במחיר זול של 160 דולרים בלבד ונחשב לאחד ההצלחות הגדולות של חברת שיאומי הסינית באזור המזרח. זו הסיבה כי יש ציפיה רבה לדור החדש, אשר צפוי לשמור על מחיר מטרה דומה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.