בעלי Xbox One התכוננו: היום (ה') ישוחרר עדכון תוכנה גדול לקונסולת המשחקים של מיקרוסופט (Microsoft) שיביא עימו שינויים רבים כמו ממשק משתמש חדש ויכולת התאימות לאחור.

בתערוכת E3 הפתיע פיל ספנסר, ראש חטיבת אקסבוקס במיקרוסופט, כשהכריז כי בעלי קונסולת האקסבוקס וואן יוכלו להפעיל כותרי 'אקסבוקס 360' (Xbox 360) נבחרים. עתה לאחר ציפייה ארוכה היכולת תהיה תהפוך זמינה לכלל בעלי האקסבוקס כחלק מעדכון שמיקרוסופט מכנה כ-'New Xbox One Experience'. העדכון יביא עמו שדרוג למערכת ההפעלה של הקונסולה, אשר יתבסס כעת על ממשק חלונות 10 וכמו בגרסה החדשה של חלונות, גם בעלי האקסבוקס יוכלו להיעזר ב'קורטנה' (Cortana), העוזרת האישית הווירטואלית.

עם ממשק המשתמש החדש, במיקרוסופט מתכוונים לטפל בתלונות שהיו למשתמשים על-כך שממשק הנוכחי מסורבל, לא ידידותי ואיטי ובחברה מתגאים כי הוצג שיפור של עד 50-אחוז בביצוע פעולות נפוצות.

בנוסף ליכולת התאימות לאחור ועיצוב הממשק החדש, הגרסה החדשה תביא עימה גם יכולת Game Hub משודרגת, המרכזת מידע סביב משחק מסויים. כך ניתן לראות בקלות אילו חברים משחקים במשחק, אילו הישגים הושגו תוך כדי משחק, הודעות מהמפתחים וכו'. זאת בנוסף ליכולת הקהילות שנוספה, יכולה דומה לזו שסוני הציגה מוקדם יותר השנה, תפריט One Guide משודרג לצפייה בטלוויזיה ושידורים חיים, הגדלת מספר משתתפי הצ'ט הקבוצתי ל-12 משתתפים ועוד. את רשימת השינויים המלאה ניתן למצוא בעמוד הייעודי באתר הקונסולה.

צפו – האפשרויות החדשות שמביע עמו העדכון:

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • Eidan Almog

  רון אתה מבלבל תביצים גבר.. שאל את רועי לוי הוא יגיד לך

 • Liran Almog

  אוי אוי איזה שטויות כתבת תיהיה בריא אם אין לך מושג או ניסיון בתחום עדיף שלא תגיב! כבעל Xbox one כבר כשנה, פלוס אני חבר בקבוצת Xbox one בוואטספ עם עוד 34 חברים בעלי מכשיר, וכולם מרוצים ועוד יותר מרוצים מהשדרוג האדיר הזה!!!

  • רון ויצמן

   בוא תסביר לי מה מהדברים שרשמתי לא נכון?

   • somebody

    בוא תסביר לי מה מהדברים שכתבת *כן* נכון!?

 • רון ויצמן

  איזה חידוש. קורטנה? עוזרת וירטואלית תמיד הייתה על הXBOX. פשוט הפעם קוראים לה בשם. עיצוב של חלונות 10? הממשק של הXBOX ימשיך להיות איטי, כבד ומסורבל והוא ישאר זהה כיוון שאלה אותם ריבועים כמו בWindows 8. סה״כ קצת יותר שקוף ויותר נוצץ מה שיהפוך את הXBOX ליותר איטי ממה שהוא. לפי דעתי סוני עשתה עבודה הרבה אבל הרבה יותר טובה במערכת הפעלה של הPS4 מאשר מיקרוסופט.